Gwiazdy na pokazie Bizuu: Sykut, Krupińska, Hyży, Urbańska [GALERIA]

Pokaz najnowszej kolekcji marki Bizuu przyciągnął mnóstwo gwiazd. Niektóre zachwyciły stylizacjami, inne - niekoniecznie...
/ 21.09.2018 11:08

W czwartek wieczorem w Warszawie odbył się pokaz jesienno-zimowej kolekcji marki Bizuu. Ubrania tej polskiej firmy są szczególnie cenione przez gwiazdy. Nic dziwnego, że na imprezie nie zabrakło znanych osobistości!

Gwiazdy na pokazie Bizuu

Wrzesień to nie tylko czas powrotu uczniów do szkoły, ale także czas, kiedy po wakacyjnej przerwie, gwiazdy wracają czerwony dywan. Pokaz Bizuu przyciągnął liczne grono sław. Wszystkie chętnie prezentowały swoje stylizacje, pozując na ściance. Jedne wypadły fenomenalnie, a inne...

Uwagę z pewnością przyciągała Odeta Moro. Niestety dziennikarka, która niedawno po raz drugi została mamą, nie pozostawiła po sobie pozytywnego wrażenia. Jej sukienka sprawiała wrażenie źle dobranej do sylwetki, zbyt krótkiej, a jej kolor nie pasował do odcienia cery gwiazdy.

Kontrowersje wzbudziła również stylizacja Lary Gessler. Córka słynnej restauratorki, Magdy Gessler, postawiła na bardzo głęboki (zbyt głęboki?) dekolt. Z pewnością było odważnie, ale czy... z klasą? Obojętnie nie dało się przejść też obok Nataszy Urbańskiej, która tego wieczoru miała na sobie lateksowy komplet w kolorze limonkowym.

A kto zrobił pozytywne wrażenie? Warto wspomnieć chociażby o Paulinie Krupińskiej i Agnieszce Hyży. Obie panie doskonale wyczuły trendy, które będą modne w sezonie jesień-zima 2018/2019. Na wieczorną imprezę wybrały retro sukienki w kwiaty. Motywy florystyczne będą wieść prym tej jesieni!

Zobacz zdjęcia gwiazd na kolejnych stronach!

Przeczytaj:
Gwiazdy zadały szyku na 18. urodzinach Wizaż.pl! Kreacja Małgorzaty Rozenek? Boska!
Plejada gwiazd na Flesz Fashion Night! Zobacz relację

Redakcja poleca

REKLAMA