Grycanki - kim są i co robią?

Nie są gwiazdami kina, muzyki, ani sportu. Pomimo tego z wielkim impetem wkroczyły na salony. Wszystko za sprawą znanego nazwiska Grycan. Zobaczmy kim są i co robią Grycanki?

Nie są gwiazdami kina, muzyki, ani sportu. Pomimo tego z wielkim impetem wkroczyły na salony. Wszystko za sprawą znanego nazwiska Grycan. Zobaczmy kim są i co robią Grycanki?

Grycanki na salonach

Fot. MW Media

Wszystko zaczęło się od Zbigniewa Grycana. Jest właścicielem jednej z największych w Polsce wytwórni lodów. Urodził się w 1941 roku, a w 1980 roku rozpoczął pracę nad budową marki Grycan. Ogrom pracy jaką włożył w rozwój biznesu, zaowocował punktami sprzedaży lodów w galeriach handlowych. Obecnie lody Grycan to znana każdemu marka deserów lodowych. Kim jest zatem Marta Grycan? Żona Adama, synowa Zbigniewa, matka Weroniki, Wiktorii i Gabrieli. Marta zyskała znane na całą Polskę nazwisko, dzięki któremu poczuła cienie i blaski sławy. Wraz z córkami: Weroniką i Wiktorią regularnie pojawiają się na ważnych w świecie show - biznesu imprezach. Teść Marty robi wszystko, co w jego mocy, aby towarzyszący synowej szum medialny nie miał związku z nim samym. Zbigniewowi nie podoba się jak Marta promuje siebie oraz córki, wykorzystując znane nazwisko. Właściciel wytwórni lodów latami pracował nad tym, aby marka kojarzona była z rodzinnymi wartościami i tradycjami. Syn Zbigniewa - Adam wraz z żoną nie zajmują się produkcją lodów, prowadzą bowiem własną firmę cukierniczą.

Grycanki - kim są i co robią?

Grycanki - kim są i co robią?

Fot. MW Media

Grycanki w rozmiarze XXL dumnie wkroczyły na czerwony dywan. Za promocją i sławą celebrytek stoi businesswoman – Marta Grycan. Uważa, że jej córki posiadają liczne talenty. Weronika jest urodzoną tancerką, Wiktorii pisana jest kariera modelki, a najmłodsza Gabriela w przyszłości chce zostać aktorką. Czy znane córki realizują swoje zawodowe marzenia? Owszem! Najstarsza córka Weronika tańcem zajęła się zawodowo. Jako choreograf zespołu Ich Troje realizuje swoje taneczne pasje. Wiktorię natomiast mogliśmy zobaczyć na pokazie mody size plus. Celebrytka spróbowała swoich sił na wybiegu i czuła się na nim jak ryba w wodzie. A co z najmłodszą z sióstr Grycanek? Na razie to wyłącznie aktorskie marzenia... Być może za kilka lat zobaczymy Gabrielę na wielkich ekranach.

Zobacz również - Grycanki - polskie Kardashianki?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/rok temu
ale brzydkie grube świnie
/3 lata temu
"Być może za kilka lat zobaczymy Gabrielę na wielkich ekranach" - prawdopodobnie trzeba będzie ją oglądać na BARDZO wielkich...
/3 lata temu
Ale wieprze!
POKAŻ KOMENTARZE (3)