Filmowe tańce na weselu Opozdy i Królikowskiego. Para wybrała same oscarowe przeboje!

Świeżo poślubieni Państwo Królikowscy na weselu tańczyli do kultowych przebojów z kinowych ekranów. Nie da się ukryć, że obydwoje są pasjonatami świata filmu...
/ 16.08.2021 15:19

Ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego niewątpliwie odbił się szerokim echem w mediach. W internecie zaś aż roi się od plotek o domniemanej ciąży aktorki. Chociaż Joanna stanowczo zaprzeczyła doniesieniom jakoby zaręczyny i ślub były spowodowane ciążą, nie zdementowała samego tematu oczekiwania na dziecko...

Niezależnie od plotek, nie da się ukryć, że gwiazdorskie wesele było wydarzeniem sezonu, a para młoda promieniała ze szczęścia - zwłaszcza w tańcu.

Weselne tańce Opozdy i Królikowskiego

Na swój pierwszy taniec para wybrała piosenkę z disneyowskiego „Króla Lwa” - „Miłość rośnie wokół nas”, która w oryginale została napisana przez Eltona Johna. Ku uciesze gości, para nie tylko wirowała w tańcu, ale także prezentowała uniesienia w rytm muzyki.

Na innym nagraniu z uroczystości został uwieczniony także taniec do utworu „City of stars” z oscarowej produkcji „La La Land”. Historia ta opowiada o dwójce ludzi, którzy znaleźli miłość w pogoni za hollywoodzkim sukcesem.

Myślicie, że Antek i Joasia utożsamiają się z romantyczną fabułą filmu?

Czytaj także:
13 lat temu podbiła serca Polaków występem w „Mam Talent”. Czym Klaudia Kulawik zajmuje się dzisiaj?
Krzyztof Gojdź dostanie własny program w USA? Chirurg plastyczny gwiazd przez lata robił karierę w TVN
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki