Fanki komentują ciążowy brzuch Lewandowskiej fot. ONS.pl

Fanki komentują kształt ciążowego brzucha Lewandowskiej. Zwróciły uwagę na jeden szczegół

Trenerka z radością pokazuje zaokrąglone kształty. Fanki dopatrzyły się jednak czegoś nietypowego.
/ 25.03.2020 11:27
Fanki komentują ciążowy brzuch Lewandowskiej fot. ONS.pl

6 listopada Anna i Robert Lewandowscy pochwalili się światu radosną nowiną. Para sportowców spodziewa się swojego drugiego dziecka, które przyjdzie na świat lada moment. Od czasu ogłoszenia dobrych wiadomości, Anna Lewandowska chętnie dzieli się urokami ciąży na swoim koncie na Instagramie. 

Anna Lewandowska pokazuje ciążowy brzuszek na Instagramie

Tym razem było podobnie. Jedna z najpopularniejszych polskich trenerek fitness dodała zdjęcie, na którym eksponuje zaokrąglony brzuszek. Przy okazji promuje swoją aplikację z ćwiczeniami dla przyszłych mam. To jednak ciążowe krągłości najbardziej zwróciły uwagę fanek Lewandowskiej. A konkretnie ich kształt. 

Wzorcowy brzuszek, mój był inny.
Aniu, jak w tym malutkim brzusiu zmieściło się maleństwo?
Jaki piękny, spiczasty brzuszek.- czytamy w komentarzach pod postem trenerki

Mimo 8. miesiąca ciąży, Lewandowska może pochwalić się piękną i smukłą sylwetką. Wynika to prawdopodobnie z tego, że gwiazda prowadzi bardzo zdrowy tryb życia i nie zrezygnowała z treningów nawet na czas ciąży. 

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży

Lewandowscy w wielu wywiadach podkreślają, że nie mogą doczekać się narodzin swojego drugiego dziecka. Obecnie są rodzicami 2-letniej Klary. Sportowcy starają się dbać o prywatność dziewczynki, dlatego nie pokazują w mediach społecznościowych jej twarzy. 

Zarówno o pierwszej, jak i drugiej ciąży, poinformował fanów Robert Lewandowski, wykonując podczas meczu piłki nożnej tzw. „cieszynkę”, czyli specjalny gest. 

Zobacz więcej wiadomości ze świata gwiazd: