Ewa Farna jest w ciąży - który to miesiąc? Termin porodu gwiazdy

Ewa Farna jest w ciąży fot. ONS.pl
Piosenkarka i jej mąż Martin Chobot oczekują narodzin pierwszego dziecka.
Marta Kosakowska / 26.02.2019 11:05
Ewa Farna jest w ciąży fot. ONS.pl

Ewa Farna już wkrótce zostanie mamą po raz pierwszy. Piosenkarka poinformowała o ciąży za pośrednictwem mediów społecznościowych. W specjalnym teledysku pokazała ciążowy brzuszek. Po jego rozmiarach można sądzić, że dziecko przyjdzie na świat już wkrótce!

Ewa Farna zostanie mamą - zdradziła płeć dziecka i termin porodu?

Ewa Farna podzieliła się z fanami romantycznym klipem, który powstał do piosenki, napisanej przez Martina Chobota. Mąż piosenkarki skomponował utwór na ślub, który odbył się półtora roku temu. Jak dowiadujemy się z opisu, początkowo był przeznaczony jedynie dla małżonków oraz ich gości weselnych.

- Ta piosenka właściwie nigdy nie miała być opublikowana. (...) Byliśmy pewni, że jest za bardzo prywatna by ją przedstawić szerokiej publiczności, ponieważ należymy raczej do osób, którzy cenią i chronią swoja prywatność
- wyjaśniła Ewa Farna.

 

CZ Tato písnička vlastně nikdy neměla být představena veřejnosti. Vznikla před víc než rokem a půl jako vyprávění o nás, určené pouze pro hosty na naší svatbu. Byli jsme si jistí, že je příliš soukromá na to aby šla ven, patříme totiž spíš k těm, kteří si soukromí váží a střeží. Někteří svatebčané nás přesvědčovali o tom, že by ji lidé pro svou upřímnost a přirozenost měli mít šanci slyšet, my jsme ale dlouho váhali. Pak ale přišel další impulz, který podpořil smysl toho proč a k jaké příležitosti ji poslat do světa Trochu jsme tedy doplnili klip o aktuální záběry a ted' je už i Vaše. PL Ta piosenka właściwie nigdy nie miała być ”opublikowana“. Powstała ponad półtora roku temu jako opowieść naszej historii tylko dla uszu i oczu gości na naszym weselu. Byliśmy pewni, że jest za bardzo prywatna by ją przedstawić szerokiej publiczności, ponieważ należymy raczej do osób, którzy cenią i chronią swoja prywatność. Niektórzy goście weselni przekonywali nas, że moi słuchacze zasługują na to by słyszeć ją właśnie dla tej szczerości i naturalności, którą w sobie niesie. I tak się długo wahaliśmy. Potem jednak przyszedł następny impuls, który wzmocnił znaczenie tego utworu i sensowną okazję, by ujrzał on światło dzienne. Dlatego dopełniliśmy niektóre ujęcia do teledysku i teraz jest już też w Waszych rękach. Piosenkę napisał mój mąż, więc jest tylko po czesku, ale ponieważ nasza miłość jest polsko-czeska, przynajmniej refren jest dwujęzyczny. #ewafarna #newsong #ceskapisnicka #neconovehoapritomstareho #oldnew #taonas

Post udostępniony przez Ewa Farna (@ewa_farna93)

Nowina o tym, że rodzina się powiększy, sprawiła, że para zmieniła zdanie i postanowiła podzielić się czesko-polską piosenką z wielbicielami.

Gwiazdy, które urodzą w 2019 roku

- Potem jednak przyszedł następny impuls, który wzmocnił znaczenie tego utworu i sensowną okazję, by ujrzał on światło dzienne.

W filmiku małżonkowie zawarli informację o ciąży Ewy Farnej. Klip opowiada historie życia Ewy i Marina - od dzieciństwa aż po chwilę obecną. Pod koniec teledysku widać piosenkarkę ze sporym ciążowym brzuszkiem.

Ewa Farna nie zdradziła, w którym jest miesiącu ciąży. Po rozmiarach brzuszka możemy domyślać się, że poród nastąpi wiosną lub latem. Nie wiemy również, jakiej płci będzie dziecko.

Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy!

Więcej o ciążach gwiazd:
Joanna Kulig urodziła - płeć i imię dziecka
Ciekawostki o ciąży i porodzie księżnej Meghan