Edyta Zając ma nowego partnera. To popularny aktor telewizyjny

Była żona Jakuba Rzeźniczaka jest znów zakochana. Jej nowego partnera znacie z produkcji takich jak „Prawo Agaty”, „Na Wspólnej” czy „Pierwsza miłość”.
/ 19.07.2021 15:40

Od paru dni media rozpisują się o nowym związku Edyty Zając. Jak się okazuje, jej nowym partnerem jest Michał Mikołajczak - aktor znany nie tylko z najpopularniejszych polskich seriali, ale również z głośnej produkcji filmowej „365 dni”.

Czy oznacza to, że modelka w końcu odnalazła upragnione szczęście po przykrym rozwodzie?

Rozwód Edyty Zając

Zając przez 4 lata była żoną piłkarza Legii Warszawa - Jakuba Rzeźniczaka. Para rozstała się w nieprzyjemnej atmosferze i otoczce skandalu: piłkarz miał nie tylko zdradzać żonę, ale również utrzymywać w tajemnicy nieślubne dziecko

Obecnie Jakub Rzeźniczak po raz kolejny został ojcem, jednak matka jego nowonarodzonego dziecka również zakończyła ich związek z uwagi na niewierność piłkarza.

Zając i Mikołajczak są parą?

Wkrótce po rozwodzie, modelka wystąpiła w „Tańcu z gwiazdami”, gdzie udało jej się wygrać nie tylko sympatię widzów, ale także Kryształową Kulę. Po zawodowych sukcesach przyszedł więc czas na miłość. 

Mikołajczak i Zając widywani byli razem w warszawskich lokalach. Para miała wyglądać na bardzo zakochaną i bez wstydu wymieniała czułe gesty.

Żadna z gwiazd nie skomentowała jednak jeszcze medialnych doniesień na temat swojego związku.

Czytaj także:
13 lat temu podbiła serca Polaków występem w „Mam Talent”. Czym Klaudia Kulawik zajmuje się dzisiaj?
Krzyztof Gojdź dostanie własny program w USA? Chirurg plastyczny gwiazd przez lata robił karierę w TVN
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA