Edyta i Cezary Pazurowie będą mieli bliźnięta?! Zdjęcie z baby shower daje do myślenia...

Rodzina państwa Pazurów już wkrótce się powiększy. Czyżby para oczekiwała narodzin bliźniąt?
/ 9 miesięcy temu
Cezary Pazura, Edyta Pazura fot. ONS

Edyta Pazura jest w trzeciej ciąży. Żona znanego aktora Cezarego Pazury w miniony weekend zorganizowała przyjęcie baby shower. Jedno ze zdjęcie wzbudziło sporą sensację. Internauci dopytują, czy Edyta Pazura oczekuje narodzin... bliźniąt!

Edyta i Cezary Pazurowie nie ukrywają przed mediami oczekiwanego powiększenia rodziny. Żona aktora chętnie publikuje swoje zdjęcia na Instagramie. Założyła nawet bloga, poświęconego tematyce parentingowej. Niedawno pochwaliła się również zdjęciami z przyjęcia, które urządziła dla swoich przyjaciółek. Uwagę fanów przykuło zdjęcie tortu. Według niektórych, sugeruje ono, że rodzina państwa Pazurów już wkrótce może powiększyć się nie o jedno, lecz o dwoje dzieci.

To będzie rok pod znakiem baby boom! Te gwiazdy wkrótce zostaną matkami

Będą bliźnięta?

Większość dekoracji na baby shower Edyty Pazury była niebieska. Przyszła mama miała na sobie sukienkę w tym samym kolorze. Mogłoby to wskazywać na narodziny chłopca. Jednak na okolicznościowym torcie umieszczono dwa wózki - niebieski i różowy. Czy to oznacza, że na świat przyjdą chłopiec i dziewczynka?

Bliźniaki?

Będzie parka?
- dopytują internauci.

Przyszli rodzice nie skomentowali domysłów fanów. Niewykluczone, że tort to jedynie sposób na ukrycie płci dziecka przed mediami. A może para po prostu nie chce znać płci maleństwa przed narodzinami?

Przypomnijmy, że Edyta i Cezary Pazurowie wychowują już 9-letnią Amelię oraz 5-letniego Antka. Czy do tej dwójki wkrótce dołączy kolejny duet? Przekonamy się już wkrótce!

Przeczytaj:
„Już nie da się tego ukryć” - Marina potwierdziła ciążę! Będzie syn czy córka?
Barbara Kurdej-Szatan z córką w wannie. To wideo wywołało skrajne emocje! Faktycznie jest „obrzydliwe”, jak piszą internauci?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/8 miesięcy temu
A może po prostu nie wiedzą co się urodzi, czy chłopiec czy dziewczynka? Jakoś nie widać po niej, żeby bliźniaki były. Jak moja bratowa miała bliźnięta, to praktycznie od początku tyła. Jakby nie to, że mogła dość szybko zacząć ćwiczyć (jak na urodzenie 2 dzieci na raz praktycznie to szybko), brała też iqgreen, bo jakaś jej znajoma brała po ciąży i nieźle jej pomogło, i dziewczyna szybko wróciła do figury sprzed ciąży. A Edyta jeśli nosi bliźniaki to wygląda bardzo spoko.