Edyta Górniak zawiesza aktywność w social mediach

Edyta Górniak zniknęła z mediów społecznościowych - dlaczego?

Edyta Górniak wydała oświadczenie, w którym wyjaśniła, dlaczego rezygnuje z aktywności w internecie.
Marta Kosakowska / 13.03.2019 09:45
Edyta Górniak zawiesza aktywność w social mediach

Edyta Górniak wydała oświadczenie, w którym powiadomiła, że tymczasowo zawiesza aktywność w internecie. Piosenkarka postanowiła zrezygnować z publikowania postów w mediach społecznościowych. Co skłoniło Edytę Górniak do tak radykalnej decyzji?

Powód zniknięcia Edyty Górniak z internetu

Komunikat pojawił się na profilu Edyty Górniak we wtorek (12.03). Piosenkarka poinformowała w nim, że potrzebuje odpocząć od show-biznesu. Gwiazda wyjaśniła, że jest zmęczona szumem medialnym, który towarzyszy jej każdego dnia.

- Ja poczułam bardzo mocno, że potrzebuję detoxu dla mojego umysłu. Detoxu od napięć, plotek medialnych, chaosu i hałasu.
Wykonam naturalnie wszystkie Projekty podpisane, ale na razie nie będę aktywna w moich social media. Wiem, że uzyskanie wewnętrznej ciszy w dzisiejszych czasach jest prawie niemożliwe, ale mimo to zawalczę o to
- napisała Edyta Górniak na Facebooku.

W dalszej części wpisu piosenkarka odniosła się do plotek na swój temat, które w ostatnich miesiącach pojawiły się w mediach m.in. o stanie zdrowia gwiazdy, relacjach z matką i poszukiwaniu nowego partnera. Okazuje się, że doniesienia medialne mocno mijają się z prawdą.

- Nie kłóciłam się z Mamą o Mateusza.
Chorowałam, ale wróciłam już do zdrowia.
I nie, Nie szukam faceta
- wyjaśniła Edyta Górniak.

Decyzja gwiazdy zaskoczyła jej wielbicieli. Media społecznościowe to obecnie bardzo ważny kanał komunikacji z fanami. Za ich pośrednictwem osoby sławne nie tylko budują wizerunek, ale również informują np. o planowanych koncertach czy innych wydarzeniach ze swoim udziałem.

Edyta Górniak zgromadziła ponad 200 tys. fanów na Facebooku i ponad 300 tys. na Instagramie. Pod oświadczeniem gwiazdy pojawiła się lawina komentarzy rozemocjonowanych fanów. Wielu z nich żałuje, że ich idolka tymczasowo wycofa się z aktywności. Jednak wielu rozumie, że piosenkarka potrzebuje chwili spokoju.

- Edytko nic się nie martw, my poczekamy, będziemy zawsze jesteśmy. Najważniejsze żebyś kochana wypoczęła, nabrała sił i odpoczęła od tego zwariowanego świata i nabrała dystansu do tych wszystkich twoich trudnych spraw.
- Każdy z nas potrzebuje się zresetować w pewnym momencie. Jesteś piękna wewnętrznie i zewnętrznie, i kompletnie nie musisz się z niczego tłumaczyć
- czytamy pod oświadczeniem.

My również życzymy dużo spokoju i czekamy na wielki powrót!

Przeczytaj:
Edyta Górniak odeszła z programu „Agent-Gwiazdy” - dlaczego?
Syn Edyty Górniak wybrał nietypowy zawód. Jaki?