Edyta Górniak, Piotr Schramm fot. Party nr 15/2012 z dn. 23 lipca 2012r.

Edyta Górniak kupiła dom za 3 miliony!

Osiem pokoi, własne boisko... Wiemy, jak wygląda rezydencja Edyty Górniak!
/ 01.08.2012 07:09
Edyta Górniak, Piotr Schramm fot. Party nr 15/2012 z dn. 23 lipca 2012r.
Nad wyborem wspólnego domu Edyta Górniak (39) i jej partner Piotr Schramm zastanawiali się już od kilku miesięcy. Po długich poszukiwaniach udało im się znaleźć odpowiednie miejsce – piękny, ponad 300-metrowy dom w ekskluzywnej dzielnicy willowej w Konstancinie.

Jak dowiedziało się „Party”, zakup nieruchomości w tej okolicy to wydatek rzędu od trzech do pięciu milionów złotych.
Jestem gotowa budować wspólny dom na nowo. Cieszę się, że nastąpiło to tak naturalnie. Szczęście sprawia, że świat wygląda inaczej, tym bardziej że teraz jest to już nasz wspólny świat
– mówi „Party” Edyta Górniak.

Wokalistka nie ukrywa też, że z decyzją o wspólnym domu wstrzymywała się przez jakiś czas ze względu na syna.
Najważniejsze dla mnie było to, aby Allan był gotowy na wspólny dom dla naszej trójki. Obserwowałam uważnie reakcje syna, od kiedy jesteśmy z Piotrem parą. Zależało mi, aby uszanować jego uczucia. Dziś jestem pewna, że nadszedł właściwy moment
– dodaje gwiazda.

Znajomi wokalistki mówią, że dom w Konstancinie to spełnienie marzeń Edyty. Znajduje się w przepięknym otoczeniu, nieopodal lasu i rzeki. Ma osiem pokoi, dużą garderobę i przestronną kuchnię z widokiem na ogród. Poza tym Edyta i Piotr zadbali, by było to miejsce wyjątkowe także dla Allana. Specjalnie z myślą o chłopcu i jego wielkiej pasji, jaką jest gra w piłkę nożną, zapewnili mu własne boisko ze sztuczną trawą i profesjonalnym oświetleniem.
Edyta Górniak z synem Allanem
Kiedy cała trójka zamieszka razem? Jak udało się dowiedzieć „Party”, artystka i jej partner kończą właśnie urządzać swój nowy dom. Razem z Allankiem wprowadzą się do niego już na początku sierpnia, zaraz po powrocie z rodzinnych wakacji w Azji.

 (MJB)