Dorota Szelągowska, Agnieszka Chylińska i inne gwiazdy TVN w nowym spocie. Jak wygląda jesienna ramówka?

Stacja TVN wypuściła nowy spot promujący jesienną ramówkę. Które z gwiazd będziemy mogli podziwiać w nowym sezonie programowym?
/ 30.08.2021 15:40

TVN zaprezentował swoim widzom nową jesienną ramówkę. Klip w letnim klimacie przedstawia największe gwiazdy stacji płynące na wakacyjnej barce.

W spocie można zauważyć Magdę Gessler i resztę jurorów „MasterChefa”, prowadzących i prowadzące flagowego „Dzień Dobry TVN”, w tym Agnieszkę Woźniak-Starak czy Ewę Drzyzgę, jurorów talent show takich jak Agnieszka Chylińska, czy naczelną projektantkę wnętrz stacji Dorotę Szelągowską - a to zaledwie garstka wszystkich sław, które zebrano do produkcji klipu.

Nowa ramówka TVN

Wiadomo już, że stacja zaprezentuje w sezonie jesiennym nowy serial „Receptura” (od 5 września), który łączyć będzie fabułę osadzoną w dzisiejszych czasach z tą rozgrywającą się w latach 20-stych. TVN zaoferuje także swoim widzom nowy serial kryminalny - „Nieobecni”, który swoją premierę będzie miał już 18 października. Kontynuowane będą świetnie przyjęte seriale takie jak „Chyłka” czy „Szadź”.

Widzowie mogą się też spodziewać nowych sezonów swoich ulubionych programów, takich jak: „Kuchenne rewolucje”, „MasterChef”, „Hotel Paradise”, „Big Brother”, „Milionerzy”, „Ślub od pierwszego wejrzenia” czy „Top Model” oraz programy z kategorii „home and garden”, w których króluje Dorota Szelągowska. Dyrektorzy stacji zdecydowali się także kontynuować format „Lego Masters”. Po dwóch latach przerwy, na antenę TVN powróci również kultowe „Mam Talent”. 

Czekacie już na jesienne premiery?

Czytaj także:
13 lat temu podbiła serca Polaków występem w „Mam Talent”. Czym Klaudia Kulawik zajmuje się dzisiaj?
Krzyztof Gojdź dostanie własny program w USA? Chirurg plastyczny gwiazd przez lata robił karierę w TVN
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki