POLECAMY

Dominika Grosicka wrzuca zdjęcia brzucha, pojawia się na okładkach pism i... robi konkurencję Annie Lewandowskiej?

5 zdjęć, które dwodzą, że aby wyglądać świetnie, potrzebna jest silna wola i... czas.
/ 9 miesięcy temu

Czy Anna Lewandowska może obawiać się konkurencji w gronie polskich WAGs? Żony piłkarzy trenują z Lewandowską, a wrzucając zdjęcia swoich osiągnięć, budują grono fanów i obserwatorów. Tak jest z Dominiką Grosicką.

Wellman kontra Chodakowska! Poszło o kobiece ciało. Jedna wyśmiewa instagirls, druga uderza w dziewczyny plus size

Dominika Grosicka fit-inspiracją dla Polek

Dominika Grosicka coraz częściej znajduje się w centrum uwagi. Zdjęcia z trybun podczas kibicowania na meczach polskiej reprezentacji zrobiły swoje, podobnie jak przyjaźń z wpływową Anną Lewandowską. Obie panie bardzo się ze sobą zaprzyjaźniły, a Grosicka bierze udział w warsztatach z Lewandowską i promuje ją również na swoim Instagramie (ma prawie 100 tys. obserwujących). Niedawno pojawiła się nawet na okładce tego samego pisma, co Lewandowska.

 

Najwierniejsze kibicki ❣️🇵🇱 #friends#footballfamily#support#win @annalewandowskahpba @martaglik ❤️

Post udostępniony przez Dominika Grosicka (@dominikagrosicka)

Czy będzie nową polską WAG, która będzie motywować Polki do ćwiczeń i walki o sylwetkę? Dominika Grosicka ma tę przewagę, że ma dwójkę kilkuletnich dzieci, a ona sama nigdy nie była zawodowym sportowcem. Zobaczcie, jakie zdjęcia wrzuca na swój Instagram.

Kasi Niezgodzie służy rozstanie z Tomaszem Kammelem. „W świecie plastiku i jarmarcznych przebrań, jest Pani jasnym punktem”

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/9 miesięcy temu
Wyglądać świetnie?? wyglądacie jak niedorobione pokraki i nie ma tu cienia zazdrości.
/9 miesięcy temu
anialewanowska.com Tajemnica długowieczności! ****** Stres oksydacyjny to główna przyczyna przedwczesnego starzenia. To groźny dla zdrowia stan, w którym organizm produkuje nadmiar toksycznych związków – wolnych rodników. Zwiększenie liczby wolnych rodników w ciele jest spowodowane złą dietą, stresem, zanieczyszczeniem środowiska. Zatrzymaj czas, zachowaj młodość i pełnię sił. Suplement diety Resvitarox zawiera kompleks najsilniejszych i najskuteczniejszych antyoksydantów spowalniających proces starzenia się organizmu. 100 mg resweratrolu + 4 mg astaksantyny + 5 mg likopenu to optymalna dawka antyoksydantów niwelująca działanie wolnych rodników – toksycznych związków odpowiedzialnych za uszkadzanie komórek, a w efekcie przyspieszone , przedwczesne starzenie się organizmu. Resvitarox skutecznie neutralizuje działanie wolnych rodników, chroniąc komórki przed zniszczeniem i tym samym przedłużając młodość! Resvitarox działa od środka, neutralizując przyczyny, a nie objawy starzenia się organizmu. Regularna suplementacja Resvitaroxu zapewnia trwałą i bezpieczną ochronę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników – faktyczną przyczyną przedwczesnego starzenia się. Jedna kapsułka wystarczy aby na dłużej zachować młodość. Maksymalna dawka antyoksydantów spowalniających proces starzenia się organizmu. Więcej informacji znajdziesz tu anialewandowska.com ht8gr67fe565wdef65rg76th7yj89j89yh7t8g67r5e6f4d5wwd54fe56rg67th8ythg67r5e6f45dw