Doda o stylizacji na Pierwszą Komunię: „Ta sukienka była tak wielka, że dzieci nie mogły tam stanąć”

Okazuje się, że już na początku szkoły podstawowej Doda miała osobowość wielkiej gwiazdy. Jej kreacja komunijna wcale nie odbiegała od stylizacji na czerwony dywan...
/ 03.08.2021 17:20

Ostatnio Doda opowiedziała ze szczegółami o swojej Pierwszej Komunii Świętej. Trzeba przyznać, że gwiazda od dziecka lubiła być w centrum uwagi. Jej kreacja była bardziej okazała niż niektóre suknie ślubne!

Pierwsza Komunia Dody

Rabczewska opowiedziała nie tylko o swojej sukience komunijnej, ale także o... dwóch kamerach, którymi jej tata uwieczniał ważny dzień.

- Moja mama przeszła samą siebie i stanęła obok. Wybrałyśmy najbardziej spektakularną sukienkę do Komunii Świętej. My się tak cieszyłyśmy, że ominęłyśmy te zasady: że każdy ma wyglądać tak samo. Ja mówię: „Widzisz, dzięki Bogu, módlmy się do Jezusa Chrystusa, że wtedy jeszcze nie trzeba było zabijać swojej indywidualności” - opowiedziała wokalistka.

Gwiazda przyznała jednak, że tak naprawdę, takie same stroje dla wszystkich dzieci to dobry pomysł, ponieważ nie wszystkie dzieci stać na wystawne kreacje, a komunia nie powinna być pokazem mody.

Rondo tej kiecki było tak potężne, że jak dwie kamery nagrywały mnie z lotu ptaka, to było tak: dzieci, dzieci, dzieci.... Przerwa. I dopiero ja. Ta sukienka była tak wielka, że dzieci nie mogły tam stanąć. Suknia balowa, do tego wianek z piór, potężna kokarda z tyłu... Mnóstwo dodatków, jeszcze jakieś koronkowe rękawiczki. To był taki Ciechanów Fashion Week - opowiedziała Doda o swojej komunijnej stylizacji.

Była liderka zespołu Virgin wspominała także śpiewanie psalmu podczas uroczystości.

Trzeba przyznać, że Doda już wtedy była prawdziwą gwiazdą...

Czytaj także:
13 lat temu podbiła serca Polaków występem w „Mam Talent”. Czym Klaudia Kulawik zajmuje się dzisiaj?
Krzyztof Gojdź dostanie własny program w USA? Chirurg plastyczny gwiazd przez lata robił karierę w TVN
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki

Tagi: Doda

Redakcja poleca

REKLAMA