Doda jest wielką fanką „Love Island”! Bardzo skrytykowała „Hotel Paradise”...

Randkowe reality show to hit telewizji. Ogląda je nawet Doda! Jak się jednak okazuje, jeden z programów z tej kategorii bardzo nie przypadł do gustu gwieździe...
/ 30.07.2021 17:27

Doda, która sama gościła kiedyś w programie „Bar”, okazuje się być wielką fanką reality shows. Najpopularniejsze formaty w tej kategorii to przeważnie programy randkowe typu „Love Island” czy „Hotel Paradise”. Okazuje się, że oglądanie jednego z tych programów należy do ulubionych rozrywek Doroty Rabczewskiej!

Doda o „Love Island” i „Hotelu Paradise”

- Uwielbiam „Love Island”. Oglądałam wszystkie edycje. Oglądam je jako eksperyment społeczny jako psycholog z pasji - wyznała Doda.

Artystka wyznała, że fascynują ją mechanizmy zachowań u mężczyzn i kobiet. Podkreśliła jednak, że realizacja show emitowanego w TVN jest znacznie mniej zaawansowana niż „Love Island”.

- Z całym szacunkiem do ekipy, jest tu milowa różnica jeżeli chodzi o nagłośnienie, o montaż, trzymanie napięcia, casting. Ja nie rozumiem, co w tym „Hotelu Paradise” bełkoczą - wyliczyła bezlitośnie Doda.

Piosenkarka uznała, że czuje znacznie większy komfort, oglądając lepiej zrealizowane „Love Island”. Skorzystacie z jej rekomendacji?

Czytaj także:
13 lat temu podbiła serca Polaków występem w „Mam Talent”. Czym Klaudia Kulawik zajmuje się dzisiaj?
Krzyztof Gojdź dostanie własny program w USA? Chirurg plastyczny gwiazd przez lata robił karierę w TVN
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki

Tagi: Doda, Telewizja

Redakcja poleca

REKLAMA