Czy Kasia Zielińska oszpeciłaby się do roli? Szczera odpowiedź gwiazdy

Aktorki, które w serialach zwykle prezentują się nienagannie, w filmach często pokazują inne oblicze. Nie każda z nich byłaby gotowa na to, by oszpecić się do roli.
/ 05.01.2021 08:23

Ogólnopolską popularność przyniosła aktorce rola Marty Walawskiej w serialu „Barwy szczęścia”. W 2011 i 2013 roku Katarzyna Zielińska otrzymała nagrodę Telekamery w kategorii Aktorka. Mało kto pamięta już, że przed laty grała w Klanie. Ostatnio mogliśmy oglądać ją w serialu „Zawsze warto”, jednak Katarzyna Zielińska swoją aktorską pasję realizuje głównie na deskach teatru.

Co Kasia Zielińska sądzi o oszpecaniu się do ról?

Znane są przypadki wśród aktorek, które na ekranie musiały pokazać nieco brzydszą twarz, np. Małgorzata Kożuchowska i Daria Widawska w produkcji Patryka Vegi. 

Katarzyna Zielińska, zapytana o to, czy ona także byłaby gotowa na taki zabieg, zdecydowanie odpowiedziała, że tak:

Oczywiście, że tak (...) Nie boję się brzydkich i oszpecających rzeczy, absolutnie nie. Do tego nas przygotowała szkoła teatralna. Nie będzie lekko w tym zawodzie.
- powiedziała Katarzyna Zielińska.

Aktorka dodała również, że oszpecenie do roli nie jest dla niej problemem, ponieważ na co dzień nie stara się szczególnie upiększać makijażem. 

Nie jestem zwolenniczką na co dzień ogromnego makijażu, raczej mnie spotykacie bez.
- dodała aktorka.

Na przestrzeni ostatnich lat Katarzyna Zielińska przeszła metamorfozę. Sporo schudła, zmieniła styl ubierania. Ostatnio eksperymentuje z włosami, natomiast jej znakiem rozpoznawczym od lat jest krótka fryzura. 

Czytaj więcej o polskich gwiazdach:
Joanna Opozda i Antek Królikowski już nie są parą. A jak się poznali? To nie była miłość od pierwszego wejrzenia…
Jak wygląda nowe mieszkanie Julii Wieniawy? Salon w balijskim stylu robi wrażenie, ale to łazienka zachwyca najbardziej
Za sławę i rozpoznawalność płaci wysoką cenę. Katarzyna Bosacka mówi, jak odbija się to na jej życiu rodzinnym