Internautki zarzuciły ciężarnej Oldze Frycz, że jest „gruba”. Jest mistrzowska odpowiedź!

Będąca w zaawansowanej ciąży aktorka musi mierzyć się z internetowym hejtem. Nie wytrzymała! Jej słowa na pewno poszły w pięty hejterom!
/ 5 miesięcy temu
Olga Frycz fot. ONS

Olga Frycz lada dzień zostanie mamą. Jak zdradziła w jednym z ostatnich postów na Instagramie, wkrótce urodzi córeczkę. Gwiazda chętnie publikuje w sieci prywatne, naturalne zdjęcia, dzięki którym możemy podglądać jej rosnący brzuszek. Niestety nie wszystkie komentarze pojawiające się na profilu Olgi Frycz są pełne zachwytu nad przyszłą mamą...

Olga Frycz odpowiada na hejt

Olga Frycz słynie ze swojego dystansu i poczucia humoru. Aktorka rzadko pojawia się na publicznie. Próżno wyglądać jej na ściankach i bankietach. Mimo ogromnej popularności, gwiazda zachowała naturalność. Na jej Instagramie nierzadko pojawiają się zdjęcia bez makijażu, w codziennych, niewyszukanych stylizacjach. Słowem - Olga Frycz na co dzień wygląda jak przeciętna Polka. Czasem jej włosy nie są perfekcyjnie ułożone, a ubrania - wyprasowane. Zamiast szpilek nosi wygodne trampki lub klapki na płaskiej podeszwie. Za to ją kochamy! Niestety nie wszyscy podzielają ten entuzjazm.

Olga Frycz wyznała, że nawet, będąc w ciąży, musi mierzyć się z internetowym hejtem. Komentujące zarzucają jej m.in., że jest „brzydka i gruba”. Aktorka nie wytrzymała i postanowiła odnieść się do nieprzychylnych komentarzy. I zrobiła to po mistrzowsku!

Brzydka, gruba, rozczochrana. Takie komentarze przykro jest czytać, zwłaszcza jeśli piszą je kobiety, ale biorę to na klatę i jestem na nie odporna bo czuję się z tą moją brzydotą bardzo dobrze. I życzę Wam dziewczyny tego samego. Uśmiechnięta, zdrowa, kulka, rozczochrana, piegowata, zadowolona
- napisała na swoim profilu.

Olga Frycz pokazała klasę! Z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru, rozprawiła się z hejterami i... zyskała ogromną sympatię internautów. Pod jej wpisem pojawiła się lawina komentarzy ze słowami wsparcia.

- Kobieta w ciąży zmienna jest. Raz piękna tryskająca radością, a za chwilkę smutna, przerażona o poród, życie dziecka itd. Niech Pani nie słucha, nie czyta tych głupot tylko żyje i cieszy się nadchodząca piękna istota. Przed Panią tle pięknych radosnych chwil.
- Kobiety są okrutne... chyba złość za własne niepowodzenia i kompleksy próbują przelewać na innych. Piękne piegi, piękne oczy, po prostu naturalna piękność z Ciebie.
- Naturalne piękno :) Którego nie trzeba obciążać ciężkim makijażem i chorymi wymysłami mody
- piszą fani.

Całkowicie się zgadzamy i podziwiamy dystans Olgi!

Przeczytaj:
Joanna Krupa wzięła ślub kościelny! Suknia ślubna? Powalająca!
Brodka śpiewa "Wszystko, czego dziś chcę". Klip promuje nowy polski serial

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)