Ciążowa garderoba księżnej Meghan - ile kosztowały wszystkie stylizacje?

Ciążowa garderoba księżnej Meghan - ile kosztowała? fot. ONS.pl
Ciążowy styl księżnej Meghan jest chwalony przez stylistów z całego świata. Podsumowano wydatki księżnej na garderobę. Ile kosztuje bycie ikoną mody? Zdziwicie się!
Marta Kosakowska / 29.03.2019 11:59
Ciążowa garderoba księżnej Meghan - ile kosztowała? fot. ONS.pl

Ciąża księżnej Meghan dobiega końca. Już za kilka tygodni urodzi pojawili się pierwsze dziecko książęcej pary z Sussex. W czasie ostatnich miesięcy księżna Meghan była jedną z najbaczniej obserwowanych osób na świecie. Doceniono ją m.in. za ciążowy styl. Jeden z zagranicznych portali obliczył, ile kosztowała ciążowa garderoba księżnej.

Wydatki księżnej Meghan na ubrania zaskakują!

Ciążowe stylizacje księżnej Meghan zyskały aprobatę stylistów i redaktorów mody z całego świata. Żonie księcia Harry'ego udało się zgrabnie połączyć tradycję z nowoczesnością. Jej stroje wpisywały się w kanon narzucony przez brytyjską rodzinę królewską, a jednocześnie były zgodne z obowiązującymi trendami.

Księżna Meghan szybko została okrzyknięta ikoną stylu. Portal Lovethesales.com opublikował zestawienie kosztów ciążowej garderoby przyszłej mamy. Redaktorzy strony wzięli pod lupę 77 stylizacji, w których księżna Sussex zaprezentowała od momentu ogłoszenia ciąży.

W czasie ciąży księżna chętnie nosiła ubrania od największych światowych projektantów m.in. Givenchy, Caroliny Herrery, Diora, Victorii Beckham itd. Zdarzało jej się również nosić rzeczy z sieciówek np. Zary. Łącznie księżna Meghan wydała na ciążowe ubrania 500 tysięcy dolarów.

Koszt zestawiono z wydatkami, które na ciążowe ubrania poczyniła żona księcia Williama. Okazało się, że księżna Sussex zainwestowała aż 7 razy więcej niż księżna Kate!

No cóż... Każdej przyszłej mamie życzymy takiego budżetu na ciążowe ubrania! ;)

Przeczytaj:
Baby shower księżnej Meghan - szczegóły imprezy
Księżna Meghan odda hołd księżnej Dianie po urodzeniu dziecka?

Redakcja poleca

REKLAMA