Chylińska, Kliment i Foremniak ze łzami wzruszenia. To zasługa nowej uczestniczki „Mam Talent”

Występ Izabeli Demskiej sprawił, że każdemu z jurorów zakręciła się w oku łza wzruszenia. Ponadto, artystka wybrała do przesłuchań piosenkę samej Agnieszki Chylińskiej...
/ 30.08.2021 17:25

Agnieszka Chylińska zasiada na czele jury w nowej edycji kultowego „Mam Talent”. Po dwóch latach przerwy, program powraca z nową energią i z nowymi uczestnikami. 

Talenty wokalne startujące w programie często biorą na tapet utwory jurorów. Taką strategię obrała właśnie kolejna uczestniczka, która zaprezentowała przed jury utwór zespołu O.N.A. Ryzykowny utwór „Kiedy powiem sobie dość” został już kiedyś wykonany w programie. Występ zakończył się jednak wielkim fiaskiem, a sama Chylińska powiedziała, że „to był bardzo zły występ”.

Jak więc poszło nowej uczestniczce programu?

Chylińska wzruszona coverem swojej piosenki

Izabela Demska, która również wybrała piosenkę „Kiedy powiem sobie dość”, wprawiła prowadzących i publiczność w zachwyt. Okazało się, że głos wokalistki brzmi niemal identycznie, co Agnieszki Chylińskiej. Występ sprawił, że byłej wokalistce O.N.A. zalśniły w oczach łzy wzruszenia. Silnych emocji nie ukrywali także Małgorzata Foremniak i Jan Kliment.

Chylińska wielokrotnie opowiadała o tym, że okres, o którym wtedy śpiewała był dla niej bardzo trudny, a sam utwór „Kiedy powiem sobie dość” opowiada o niezwykle ciężkich, smutnych emocjach. Nic więc dziwnego, że do każdej interpretacji swojej piosenki podchodzi bardzo wrażliwie.

Izabeli udało się zmiękczyć serce jurorki na tyle, że zdecydowała się wyjść na scenę i zaśpiewać utwór w duecie z nią.

Co sądzicie o ich wykonaniu?

Czytaj także:
13 lat temu podbiła serca Polaków występem w „Mam Talent”. Czym Klaudia Kulawik zajmuje się dzisiaj?
Krzyztof Gojdź dostanie własny program w USA? Chirurg plastyczny gwiazd przez lata robił karierę w TVN
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki