Celine Dion: Nigdy nie pocałowałam innego. Był jedyny"

Celine Dion, Rene Angelil fot. ONS.pl
Celine Dion wyznała w wywiadzie dla CBS Sunday Morning, że Rene Angelil był jedyną miłością jej życia. Gwiazda bardzo za nim tęskni.
Edyta Liebert / 12.10.2016 15:30
Celine Dion, Rene Angelil fot. ONS.pl

Celine Dion w styczniu tego pożegnała swojego męża, Rene Angelil, który zmagał się z choroba nowotworową. Historia ich związku to materiał na film. Piękny film o miłości. Celine Dion w rozmowie z CBS wyjawiła, że jej mąż był jej jedynym partnerem.

Celine Dion o odejściu męża

- Jego odejście było bardzo trudne dla nas wszystkich. Szczególnie dla mnie i dla moich dzieci, żeby patrzeć, jak mężczyzna mojego życia umiera z każdym dniem - wyznała piosenkarka. - I kiedy odszedł, to była dla mnie pewnego rodzaju ulga, że mężczyzna, którego kochałam, jedyny mężczyzna, którego całowałam i jedyny mężczyzna, którego kochałam, zakończył cierpienie. Tak. Nigdy nie całowałam innego mężczyzny w moim życiu - zakończyła swoją wzruszającą wypowiedź.

Kanadyjska piosenkarka odmawia odpowiedzi na pytania o przyszłość. Nie myśli nawet o miłości i wątpi, czy kiedyś pokocha innego mężczyznę: "Na pewno nie teraz"- mówi. 

Celine Dion wróciła na scenę, a pół roku po śmierci męża, 26 sierpnia, ukazał się jej francuskojęzyczny album "Encore Un Soir". Tekst do utworu "Recovering" napisała Pink. Piosenka trafi na anglojęzyczną płytę kanadyjskiej wokalistki, nad którą pracuje z Ne-Yo oraz Sią.

Mąż Celine Dion walczył z rakiem

 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA