Ania Lewandowska zaskoczyła swoich fanów! Wiedziałyście, że ma brata? I to jakiego – prawdziwe ciacho!

Anna Lewandowska niechętnie dzieli się publicznie swoim życiem prywatnym. Tym razem jednak zrobiła odstępstwo od normy i na Instagramie pokazała brata. Dodała do tego wzruszający wpis!
Wioletta Górecka / 5 miesięcy temu
Ania Lewandowska zaskoczyła swoich fanów! Wiedziałyście, że ma brata? I to jakiego – prawdziwe ciacho! screen Instagram

Znane postacie często chętnie opowiadają o swojej rodzinie i pokazują się w towarzystwie jej członków– w codziennym życiu lub za pośrednictwem mediów społecznościowych. Inni zaś pilnie strzegą swojej prywatności, jedynie od czasu do czasu uchylając rąbka tajemnicy. Anna Lewandowska zdecydowanie należy do tej drugiej grupy! Tym większym zaskoczeniem dla jej fanów było pojawienie się na jej Instagramie zdjęcia z tajemniczym przystojniakiem, który zdecydowanie nie jest Robertem Lewandowskim! Piotr – bo tak na imię ma przystojny mężczyzna– to…jej brat!

Wspólna fotografia pojawiła się z okazji uczczenia urodzin Piotrka. Stał się bohaterem wzruszającego wpisu:

Inspiruje mnie...
On artysta - ja sportowiec,
On spokojny - ja szalona
On w chmurach - ja na ziemi
On pomyśli - ja zrobię
On poezją, a ja prozą
Można by tak długo, ale... Co najważniejsze - jesteśmy rodzeństwem i choćby nie wiadomo co się działo i ile kilometrów nas dzieliło, zawsze się wspieramy i nigdy nie pozwolimy się skrzywdzić.Piotruś @piotrekstachurski , inspiruj tak jak to robisz, bądź zawsze dobrym człowiek, jakim na co dzień jesteś. Niech uśmiech i optymizm nigdy Cię nie opuszczają.

Źródło: instagram.com/annalewandowskahpba/

 Kim jest człowiek, o którym z taką czułością wyraża się jego siostra?

Kim jest Piotr Stachurski?

Piotr Stachurski jest o 2 lata młodszy od Ani. Przepiękny wpis Ania opublikowała więc z okazji jego 28 urodzin. Przeglądając jego profil na Instagramie można dowiedzieć się całkiem sporo. Oprócz tego, że jest niezwykle przystojnym mężczyzną (niektórzy dopatrują się dużego podobieństwa między nim a Anią!), dowiemy się, że jest jednym z rodziców chrzestnych córki Ani i Roberta. Jego partnerką jest Daria – kobieta równie piękna, co siostra! Piotrek, podobnie jak Ania, prowadzi aktywny tryb życia, jednak bardziej niż na sporcie, skupia się na sztuce. Jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Niewątpliwie talent malarski odziedziczył po mamie! (Ania często chwaliła się wspaniałymi rękodziełami stworzonymi przez mamę). Na tym jednak nie koniec – Piotr jest nie tylko malarzem, ale także scenografem. Był współtwórcą sesji zdjęciowych dla marki Huawei (jej twarzą się Robert Lewandowski), Multisport, Cardio Bunny czy Sugarfree.

Uroda i talent w genach?

Trzeba przyznać obiektywnie, że Piotr Stachurski jest niezwykle przystojnym mężczyzną – tak jak wybranek jego siostry! Rodzeństwo jest również utalentowane. Dla obojga rodzina stanowi najważniejszą wartość w życiu. Nie dziwi więc czuły ton wypowiedzi Ani!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/5 miesięcy temu
Lewandowska to ma nierowno pod sufitem Glupia baba ktora za wszelka cene chce byc wszedzie pierwsza malo tego to jeszcze rodzinke wkreca w ten lans Lewy jest taki sam Ciekawe czy bedzie mu tak szlo na meczach jak na lansie bo szczerzy zebiska razem z Anka W tych niebieskich garniturach to wygladaja jak dziwadla z Marsa Za kase to wszedzie daja z siebie robic kretynow ale kasa i zdrowie nie zawsze sa a opinia zostaje na cale zycie
/5 miesięcy temu
Brak slow
/5 miesięcy temu
Wszyscy wiedzą o niej wszystko ;P Przynajmniej on nie wyrósł na wielkiego celebrytę :P Anka jedyne co to dobre treningi ma, bo dzięki nim i oczywiście, nie uwłaczając, iqgreen, sporo spadło mi z wagi i śmiało mogę wskakiwać w bikini a nie w worek na plażę :D