POLECAMY

Brad Pitt przestał pić dla Angeliny. Rozwód jednak nie jest przesądzony?

Według najnowszych plotek, do rozwodu wcale nie musi dojść!
Brad Pitt przestał pić dla Angeliny. Rozwód jednak nie jest przesądzony? fot. ONS.pl

Ogłoszona we wrześniu zeszłego roku informacja o rozstaniu Angeliny Jolie i Brada Pitta wstrząsnęła mediami i fanami pary na całym świecie. Dla wielu to wciąż Brad Pitt ponosi winę za rozpad małżeństwa z Angeliną Jolie. Plotki o zdradach, stała inwigilacja mediów i prasy - mało kogo stać na wytrwałość i cierpliwość. Brad Pitt zabrał głos w sprawie rozwodu i powiedział, że wpadł w nałóg i próbuje z niego wyjść.

Pitt pociesza się w ramionach znanej modelki?!

Brad Pitt załamał się po rozstaniu

Aktor w wywiadzie dla magazynu "GQ Style" przyznał się, że chodzi na terapię z powodów problemów z alkoholem, które pojawiły się w trakcie rozwodu z Angeliną Jolie. Aktorka we wrześniu 2016 roku oświadczyła, że wystąpiła o rozwód. Okazuje się, że Pitt wcale nie chce się rozwodzić.

- Właśnie zacząłem terapię - wyznał w rozmowie z „GQ Style”. - Kocham to. Kocham. Przeszedłem przez dwóch terapeutów, żeby wreszcie trafić na dobrą osobę. - wyznał Pitt. Aktor powiedział w wywiadzie, że rozstanie zapoczątkowało serię złych wydarzeń, problemów, depresji, w tym nałogu. Angelina Jolie oskarżała Pitta o nadużywanie alkoholu i marihuany. Dla niej i dla dzieci, Pitt chce walczyć o swoje zdrowie. Czy uda mu się odzyskać rodzinę?

 

💎

Post udostępniony przez Brad Pitt + Angelina Jolie (@brangelinanews)

Brad i Angelina wrócą do siebie

Od oficjalnego rozstania Brangeliny minie już wkrótce rok, a do tej pory para nie zdecydowała się na podjęciu kroków prawnych w celu zakończenia tego małżeństwa. Są w separacji, mowa o rozwodzie, ale formalności wciąż nie zostały dopełnione. Jak donosi „Us Weekly”, rozwód na razie nie wchodzi w grę. Są szanse, że para wróci do siebie? W pogodzeniu się mogą pomóc wspólne sesje u terapeuty rodzinnego.

 

😫😍

Post udostępniony przez Brad Pitt + Angelina Jolie (@brangelinanews)

Myślicie, że mają szansę posklejać ten związek?

Brad Pitt, czyli najsmutniejszy człowiek świata. Po raz pierwszy o rozpadzie małżeństwa: "Prawda cię wyzwoli, ale najpierw sponiewiera"

 

 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)