Brad Pitt walczy o Angelinę Jolie - nie będzie rozwodu?

Angelina Jolie fot. ONS.pl
Według najnowszych plotek, do rozwodu wcale nie musi dojść!
/ 11.08.2017 09:43
Angelina Jolie fot. ONS.pl

Ogłoszona we wrześniu zeszłego roku informacja o rozstaniu Angeliny Jolie i Brada Pitta wstrząsnęła mediami i fanami pary na całym świecie. Dla wielu to wciąż Brad Pitt ponosi winę za rozpad małżeństwa z Angeliną Jolie. Plotki o zdradach, stała inwigilacja mediów i prasy - mało kogo stać na wytrwałość i cierpliwość. Brad Pitt zabrał głos w sprawie rozwodu i powiedział, że wpadł w nałóg i próbuje z niego wyjść.

Pitt pociesza się w ramionach znanej modelki?!

Brad Pitt załamał się po rozstaniu

Aktor w wywiadzie dla magazynu "GQ Style" przyznał się, że chodzi na terapię z powodów problemów z alkoholem, które pojawiły się w trakcie rozwodu z Angeliną Jolie. Aktorka we wrześniu 2016 roku oświadczyła, że wystąpiła o rozwód. Okazuje się, że Pitt wcale nie chce się rozwodzić.

- Właśnie zacząłem terapię - wyznał w rozmowie z „GQ Style”. - Kocham to. Kocham. Przeszedłem przez dwóch terapeutów, żeby wreszcie trafić na dobrą osobę. - wyznał Pitt. Aktor powiedział w wywiadzie, że rozstanie zapoczątkowało serię złych wydarzeń, problemów, depresji, w tym nałogu. Angelina Jolie oskarżała Pitta o nadużywanie alkoholu i marihuany. Dla niej i dla dzieci, Pitt chce walczyć o swoje zdrowie. Czy uda mu się odzyskać rodzinę?

 

💎

Post udostępniony przez Brad Pitt + Angelina Jolie (@brangelinanews)

Brad i Angelina wrócą do siebie

Od oficjalnego rozstania Brangeliny minie już wkrótce rok, a do tej pory para nie zdecydowała się na podjęciu kroków prawnych w celu zakończenia tego małżeństwa. Są w separacji, mowa o rozwodzie, ale formalności wciąż nie zostały dopełnione. Jak donosi „Us Weekly”, rozwód na razie nie wchodzi w grę. Są szanse, że para wróci do siebie? W pogodzeniu się mogą pomóc wspólne sesje u terapeuty rodzinnego.

 

😫😍

Post udostępniony przez Brad Pitt + Angelina Jolie (@brangelinanews)

Myślicie, że mają szansę posklejać ten związek?

Brad Pitt, czyli najsmutniejszy człowiek świata. Po raz pierwszy o rozpadzie małżeństwa: "Prawda cię wyzwoli, ale najpierw sponiewiera"

 

 

Redakcja poleca

REKLAMA