Bracia Mroczkowie odchodzą z „M jak miłość”? Widzowie zobaczą ich w nowym serialu!

Mowa o serialu TVP „O mnie się nie martw!”, którego nowy sezon startuje za tydzień. Rafał i Marcin Mroczek pokazali zdjęcia z planu.
/ 2 miesiące temu
Bracia Mroczkowie odchodzą z „M jak miłość”? Widzowie zobaczą ich w nowym serialu! fot. Instagram: rafalmroczek

I znowu razem na planie! Bracia Mroczkowie zagrają w najnowszym sezonie serialu TVP2 „O mnie się nie martw!”. Pokazali zdjęcia z nowej produkcji. Widzowie zastanawiają się – czy to oznacza, że porzucą „M jak miłość”?

Dominika Gwit postanowiła zostać gwiazdą „Agenta”. „Będą chciali zobaczyć, jak sobie poradzi”

Mroczkowie w nowym serialu

Marcin i Rafał Mroczek są nieodzowną częścią serialu „M jak miłość”. Fani doskonale znają ich wcielenia z sagi o rodzinie Mostowiaków. Teraz lubiani przez widzów bracia pojawią się w 9. sezonie „O mnie się nie martw!”. Właśnie pracują na planie. Podzielili się na Instagramie zdjęciami zza kulis tego serialu komediowego. Rafał Mroczek zdradził, że wcieli się w postać globtrotera Romka. A co z jego bratem? Rola Marcina jest owiana tajemnicą. Mówi się, że być może zagra prawnika.

„W odcinku 9 ‘O mnie się nie martw!' pojawi się postać Romka. Jednym słowem globtroter” – podpisał Rafał swoje zdjęcie z planu.

Jego brat Marcin pokazał więcej na Instagramie. Opublikował zdjęcie z częścią ekipy serialu „O mnie się nie martw!”.

Bracia Mroczkowie odejdą z „M jak miłość”?

Na szczęście udział w nowym serialu nie oznacza, że Mroczkowie znikną z kochanego przez Polaków „M jak miłość”. Udział w „O mnie się nie martw!” to raczej aktorska, chwilowa przygoda.
Jak im poszło w nowej produkcji, przekonasz się już niebawem – pierwszy odcinek do obejrzenia już 14 września na TVP2.  Rafał i Marcin mają pojawić się w 8. i 9. odcinku.

Więcej newsów o gwiazdach:Książę Harry to potrafi zaskoczyć. Wyszedł na scenę, wziął mikrofon i… zaśpiewał. I to jak!„Nasza babcia. Tęsknimy”. Kora na niepublikowanym zdjęciu z wnukiem

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/2 miesiące temu
W świecie gdzie zakłamana tv odchodzi do lamusa mogą nawet zagrać na fletach stopami amerykanskie superprodukcje mają problem polskie seriale proszę