Blanka Lipińska nie wzięła ślubu? Pokazała zdjęcia z planu filmowego

Blanka Lipińska nie wzięła ślubu fot. ONS.pl
Kilka dni temu Blanka Lipińska pokazała się w białej sukni. Wszyscy zachwycali się i składali gratulacje z okazji sekretnego ślubu. Pisarka zdradziła jednak pewien sekret...
Urszula Wilczkowska / 03.09.2019 14:20
Blanka Lipińska nie wzięła ślubu fot. ONS.pl

Biała suknia, piękna fryzura, obrączki i zakochane spojrzenia... Kilka dni temu internet obiegła wiadomość o sekretnym (i jak romantycznym!) ślubie Blanki Lipińskiej, autorki bestsellerowej powieści erotycznej „365 dni”. Pisarka jednak zdradziła jeszcze jeden bardzo ważny szczegół tej ceremonii. Ślub... wcale się nie odbył!

Blanka Lipińska nie wzięła ślubu?!

Jak się okazuje, ten piękny ślub był jedynie fragmentem ekranizacji jej powieści. Blanka Lipińska zażartowała sobie w ten sposób z fanów i gdyby nie to, że tajemnice nie są jej mocną stroną, ujawniłaby to dopiero na premierze „365 dni”. Film trafi do kin już w święto zakochanych, czyli 14 lutego 2020 roku.

Stałam tam najważniejsza, cała na biało. Mogłam poczuć to, co czuje każda panna młoda: stres, radość, ekscytację! Kolejny raz dzięki Wam poczułam, że umiem latać. Bo to dzięki Wam i dla Was tworze tę bajkę, w której zagrałam... najpiękniejszą, najbardziej kolorową, ale też realną i możliwą do przeżycia
- pisze na swoim Instagramie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzięki produkcji 365 dni spełniam swoje marzenia. Kolejne z nich spełniło się w zeszłym tygodniu...”wyszłam za mąż”. Stałam tam najważniejsza, cała na biało. Mogłam poczuć to, co czuje każda panna młoda, stres, radość, ekscytacje! Kolejny raz dzięki Wam poczułam, że umiem latać. Bo to dzięki Wam i dla Was tworze tę bajkę, w której zagrałam...najpiękniejszą , najbardziej kolorową ale też realną i możliwą do przeżycia. Chciałam byście mieli niespodziankę w kinie, chciałam trzymać to w sekrecie do 14.02, ale niestety tajemnice nie są moją mocną stroną...krajowych mediów także 🤦🏼‍♀️ Zatem wszystkich Was zapraszam 14 lutego na „skromną” uroczystość 👰🏼🤵🏻 zobaczycie jak poradziłam sobie w najtrudniejszej, życiowej roli (lekko kaskaderskiej-dosłownie i w przenośni) 😈 ...a jeśli wieść o moim ślubie zaskoczyła Was, to musicie wiedzieć, że to będzie najmniejsze zaskoczenie w ekranizacji 365 dni 😈

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

W dniu swojego „ślubu” Blanka Lipińska prezentowała się naprawdę cudownie. Koronkowa suknia ślubna i welon do ziemi projektu Patrycji Kujawy z pewnością przypadłyby do gustu niejednej pannie młodej – i to nie tylko na fikcyjną ceremonię!

Fani docenili to zagranie autorki, ale część z nich nie kryła też rozczarowania. Pojawiło się jednak wiele życzeń, by to marzenie spełniło się nie tylko na ekranie, ale też i w prywatnym życiu pisarki. Tej, jak sama mówi, nie śpieszy się do ślubnego kobierca.

Ekranizacja „365 dni” póki co owiana jest tajemnicą. Chociaż pojawiają się doniesienia o aktorach, którzy zagrają główne role polskiej wersji „50 twarzy Greya”, sama autorka jeszcze nie odniosła się do plotek i twardo milczy na temat szczegółów produkcji. Zdradziła jedynie, że jej ślub to najmniejsze zaskoczenie, jakie czeka na fanów w filmie.

Zobacz też: 
Te panny młode zdecydowały się na nietypowe ślubne kreacje. Są przepiękne!
Suknia ślubna Zofii Zborowskiej zapiera dech w piersiach. Kto ją zaprojektował?

Redakcja poleca

REKLAMA