Bibi o sytuacji Marcina z Nathalią. „Jeszcze tego nie dźwignęła”

Nathalia wciąż leczy złamane serce.
/ 11.06.2021 21:20

W 3. sezonie „Hotelu Paradise” nie brakło intryg i miłosnych zawirowań. Żadne z nich nie było jednak tak duże, jak relacja Nathalia-Marcin-Kara. Gwoli wyjaśnienia: Nathalia i Marcin mieli się ku sobie i przez długie tygodnie stanowili parę. Kiedy Nathalia została wyeliminowana z programu, liczyła na to, że Marcin poczeka na nią i po emisji będą razem. 

Tak jednak nie było. Dwa dni po odejściu Nathalii, Marcin sparował się z Karą, z którą rozpoczął bardzo gorący romans. Jego zachowanie potępiły tysiące internautów i wielu mieszkańców rajskiego hotelu. Sprawę skomentowała też finalistka show, Bibi, czyli Bogusia Brzezińska. 

W ich relacji jedną z przeszkód stanowił jednak fakt, że Simon na co dzień mieszka w Kalifornii w USA. Dla miłości zdecydował się jednak przenieść do Polski. Czy łatwo było mu podjąć tę decyzję? 

Bibi o sprawie Marcina i Nathalii

Bogusia wyjawiła, że Nathalia wciąż ma żal do Marcina o przebieg ich rozstania i nie wybaczyła mu do końca. Jego zachowanie bardzo ją bowiem zraniło. 

Jeszcze tego nie dźwignęła i potrzebuje chyba na to czasu- powiedziała Bibi

Bogusia przyznała też, że jej zdaniem Marcin wysyłał Nathalii sprzeczne sygnały. Z jednej strony ją adorował i obdarzał czułością, z drugiej tłumaczył, że nie zależy mu na związku, a jedynie dobrej zabawie. Co ciekawe, z Karą po programie stworzył trwałą relację i do teraz są razem. Pojawiły się też plotki, że również Nathalia ma już kogoś na oku. To jednak niepotwierdzona informacja.

Czytaj też:
Nathalia i Kamil z „Hotelu Paradise” są już po ślubie? Te zdjęcia dają do myślenia
Kara mocno namieszała w "Hotelu Paradise". Jak zarabia na życie? Swoją pasję pokazuje na TikToku
Nathalia grała w „Hotelu Paradise” na kilka frontów? Odpowiedziała na krytykę