Bibi o propozycjach zabiegów medycyny estetycznej: „Najchętniej wszyscy by mi wszystko zrobili”. Faktycznie jest co robić?

Po zakończeniu 3. sezonu Hotelu Paradise wielu uczestników skorzystało z ofert gabinetów medycyny estetycznej. Bibi zdradza, czy również ma takie plany.
/ 22.07.2021 16:44

Uczestnicy telewizyjnych reality show często otrzymują propozycje od chirurgów plastycznych oraz klinik medycyny estetycznej. Wielu z nich korzysta, a za nimi idą w ślady dziesiątki internautów, dlatego tego typu reklama jest dla klinik niezwykle opłacalna. 

Niektórzy uczestnicy 3. edycji „Hotelu Paradise” również poddali się tego typu zabiegom: Krystian wykonał zabieg wolumetrii twarzy, a Natalia i Justyna zdecydowały się na odsysanie tłuszczu. Teraz o podobne zamiary zapytana została Bibi, czyli Bogusia Brzezińska.

Czy Bibi podda się zabiegom medycyny estetycznej?

Generalnie oferty już były. Najchętniej wszyscy by mi wszystko zrobili. Tylko pytanie po co - ja mam 21 lat, kompleksów nie mam. Co by nie trzeba było zrobić to są też inne metody takie jak dieta, siłownia czy jakieś po prostu zabiegi nawilżające, ale nie mam takiej wewnętrznej potrzeby - wyznała finalistka programu.

Podkreśliła jednak, że nie krytykuje osób, które poddają się takim zabiegom

- Tylko trzeba sobie też zadać pytanie czy w tym momencie będę się naprawdę kochał, bo jeśli siebie nie kochamy „przed”, to „po” może również nie sprawić, że będziemy szczęśliwi - zauważyła Bibi.

Czytaj także:
13 lat temu podbiła serca Polaków występem w „Mam Talent”. Czym Klaudia Kulawik zajmuje się dzisiaj?
Krzyztof Gojdź dostanie własny program w USA? Chirurg plastyczny gwiazd przez lata robił karierę w TVN
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki