Bibi o pocałunku Simona z Moniką Kociołek. „Dostał żółtą kartkę, przy kolejnej schodzi z boiska”

Co skłoniło go do „skoku w bok” i nadszarpnięcia zaufania Bibi?
/ 12.06.2021 08:41

Chociaż 3. sezon „Hotelu Paradise” dobiegł końca, uczestnicy wciąż cieszą się ogromną popularnością, a o ich poczynaniach mówi się głośno w mediach społecznościowych. Sympatią szczególnie cieszą się Bogusia Brzezińska i Simon Price, którzy poinformowali fanów, że po zakończeniu emisji nadal są parą. 

Niestety ich miłość wisiała na włosku po tym, jak w sieci zawrzało, że Simon na jednej z warszawskich imprez całował się z członkinią Teamu X i influencerką Moniką Kociołek.

Bibi o pocałunku Simona i Moniki Kociołek

Bogusia odniosła się do tej sprawy i potwierdziła, że faktycznie, Simon dopuścił się zdrady. Mimo to, po wielu przegadanych godzinach, Bibi postanowiła mu wybaczyć i para wciąż jest razem. To jednak nie znaczy, że Simon nie poniósł żadnych konsekwencji. 

Dostał żółtą kartkę. Przy kolejnej schodzi z boiska. Każdy zasługuje na drugą szansę. Natomiast jeśli jeszcze raz wydarzy się coś takiego, to trzeciej szansy już nie będzie - powiedziała finalistka „HP”

Brzezińska wyjaśniła też, że do zdrady doszło w momencie, kiedy jej relacja z Simonem przechodziła poważny kryzys i nie wiadomo było, czy przetrwa. To częściowo mogło mieć wpływ na zachowanie jej ukochanego. 

Czytaj też:
Nathalia i Kamil z „Hotelu Paradise” są już po ślubie? Te zdjęcia dają do myślenia
Kara mocno namieszała w "Hotelu Paradise". Jak zarabia na życie? Swoją pasję pokazuje na TikToku
Nathalia grała w „Hotelu Paradise” na kilka frontów? Odpowiedziała na krytykę

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA