Bibi komentuje rozstanie Basi i Krystiana. „Przeciwieństwa się przyciągają? Nie zgadzam się”

Zdaniem Bogusi, para za mało pracowała nad kompromisami w swojej relacji.
/ 11.06.2021 21:09

3. edycja „Hotelu Paradise” dobiegła końca. Zwyciężyli Basia i Krystian, którzy zgarnęli część głównej nagrody. Niestety, choć w programie pałali do siebie ognistym uczuciem, po powrocie do Polski para szybko się rozstała. Basia ma już nowego partnera, a Krystian skupia się na rozwoju swojego biznesu. 

Bibi o rozstaniu Basi i Krystiana

Rozstanie kolegów z hotelu skomentowała Bibi, czyli Bogusia, która wraz ze swoim chłopakiem Simonem również doszła do finału show. Zdradziła, że rozstanie Basi i Krystiana ją zaskoczyło, choć widziała, że ich relacja nie będzie łatwa. Oboje mają bowiem bardzo wybuchowe charaktery i w wielu rzeczach się nie zgadzają. 

Ludzie mówią, że przeciwieństwa się przyciągają. Ja się kompletnie z tym nie zgadzam. Uważam, że podobieństw powinno być więcej. - wyjaśniła Bibi

Uczestniczka show porównała też związek do siłowni. Kiedy na nią nie chodzimy i przestajemy dbać o formę i trzymać dietę, negatywne skutki uboczne pojawiają się bardzo szybko. Tak jest też w relacji, nad którą nieustannie trzeba pracować i ją rozwijać. 

Czytaj też:
Nathalia i Kamil z „Hotelu Paradise” są już po ślubie? Te zdjęcia dają do myślenia
Kara mocno namieszała w "Hotelu Paradise". Jak zarabia na życie? Swoją pasję pokazuje na TikToku
Nathalia grała w „Hotelu Paradise” na kilka frontów? Odpowiedziała na krytykę