POLECAMY

Ben Affleck znowu na odwyku: „Chcę żyć pełnią życia i być najlepszym ojcem”

Na bycie dobrym mężem chyba już za późno.
Ben Affleck znowu na odwyku: „Chcę żyć pełnią życia i być najlepszym ojcem” fot. ONS.pl

Ben Affleck raczej nie uratuje swojego małżeństwa, ale chce ratować siebie. Aktor zamieścił na Facebooku oświadczenie, że po raz kolejny decyduje się na odwyk alkoholowy. 

Jennifer Garner chce postawić na siebie! Ma dość życia w cieniu Afflecka

"Chcę żyć pełnią życia i być najlepszym ojcem. To był pierwszy z wielu kroków w stronę wyzdrowienia" 

Przyznanie się do słabości i błędów w przypadku Afflecka to rzadkość. Aktor wielokrotnie zaprzeczał swojej winie za rozpad małżeństwa, spekulacje dotyczące jego romansów do dziś nie usłyszały jednoznacznego komentarza z jego strony. Aktor swoim oświadczeniem podkreślił, że chce, by jego dzieci wiedziały, iż zwrócenie się o pomoc w trudnej sytuacji nie jest niczym wstydliwym. Nastąpił przełom w jego życiu? Komentatorzy show-biznesu mówią: on nie ma nic do stracenia, jest w rozsypce.

- Ukończyłem leczenie z uzależnienia od alkoholu; musiałem się z tym mierzyć w przeszłości i będę musiał znów - napisał Ben Affleck na Facebooku w oświadczeniu, które ukazało się we wtorek 14 marca 2017 roku. Media rozpisywały się, że zarudnił pielęgniarkę odpowiedzialną za jego 24-godzinny detoks...

Ben Affleck leczy się z alkoholizmu

Bracia Affleck to rodzeństwo tyle utalentowane, co bulwersujące. Obaj mają za sobą przeszłość, której mogą się powstydzić: uzależnienia, romanse, zdrady czy molestowanie seksualne. Casey Affleck, aktor, któremu zdarzyło się zagrać oscarową rolę (przypominamy o statuetce za "Manchester by The Sea"), kilka lat temu został oskarżony o molestowanie seksualne dwóch scenarzystek, w tym Polki. Sprawa została wyciszona, pozostał niesmak i otwarte pytania o to, jak musiała się czuć Brie Larson, która wręczała mu Oscara.
Ben Affleck najwyraźniej postanowił postawić krok ku nowej wersji siebie. Podziękował za wsparcie m.in. Jennifer Garner, swojej żonie, z którą jest  w separacji od 2015 roku.

Affleck i Garner rozwodzą się!

 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)