Anna Lewandowska zostaje w TVN na stałe? fot. ONS.pl

Będzie drugi sezon cyklu „Sztuki walki” Anny Lewandowskiej?

Autorski cykl Anny Lewandowskiej w „Dzień dobry TVN” cieszył się sporym zainteresowaniem widzów. Czy stacja zdecydowała się zatrzymać trenerkę na dłużej?
Marta Kosakowska / 11.06.2019 14:41
Anna Lewandowska zostaje w TVN na stałe? fot. ONS.pl

Anna Lewandowska to kobieta wielu talentów: sportsmenka, trenerka, dietetyczka i bizneswoman. Od niedawna gwiazda miała okazję sprawdzić się również jako prowadząca autorski cykl w telewizji TVN. Producenci są zadowoleni z wyników „Sztuk walki”? Jest szansa na drugi sezon?

„Sztuki walki” Anny Lewandowskiej wrócą po wakacjach?

Anna Lewandowska rozpoczęła pracę w „Dzień dobry TVN” wiosną. Popularna trenerka przygotowywała reportaże, w których przedstawiane były sylwetki silnych, inspirujących kobiet. Z kamerą stacji TVN odwiedziła m.in. amazonki, policjantki oraz więźniarki. Spotkanie z tymi ostatnimi mocno poruszyło trenerkę, która nawet nie starała się ukryć łez na wizji.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

It's here!!! "Martial Arts" on air! 🎥🎬 This is a TV program about women and for women! ________________ Już mogę podzielić się z Wami moim NAJNOWSZYM PROJEKTEM🎉🎉🎉 Stało się!!! „SZTUKI WALK” wchodzą na ANTENĘ!!! To program o kobietach i dla kobiet ale warto, żeby i Panowie mieli szansę go obejrzeć i zobaczyć jak silne my kobiety potrafimy być w obliczu różnych wyzwań💪❤👍 Zapraszam Was już jutro o godzinie 9.50, na mój CYKL „Sztuki Walki” w Dzień Dobry TVN @dziendobrytvn . Każdy odcinek będzię opowiadał historię niesamowotych kobiet z całej Polski. Będzie pokazywał walkę z trudnościami ale i pasję i przede wszystkim ogromną wiarę i siłę, którą ma każda z nas! Bardzo chcę Wam przedstawić, nasze bohaterki! Nie mogę się doczekać 😃Oglądajcie nas jutro w DD TVN o godz. 🙌🙌🙌 #women #annalewandowska #DDTVN #work #team #sztukiwalk dziękuję ekipie za świetną współpracę na planie @lukkato84 ❤️

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Na czas wakacji forma DDTVN ulega zmianie. Program na dwa miesiące zmienia nazwę na „Dzień dobry wakacje”, a większość cykli zostaje zastąpiona innymi.

Oznacza to, że z anteny znikają również reportaże Anny Lewandowskiej. Pierwszy sezon spotkał się z ciepłym przyjęciem widzów. Okazuje się, że z efektów pracy świeżo upieczonej dziennikarki zadowoleni są również producenci. Nie jest wykluczone, że po wakacjach program wróci na wizję.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z oglądalności, dlatego zastanawiamy się nad kontynuacją cyklu na jesieni
- powiedziała Ewa Baj, producentka DDTVN w rozmowie z magazynem „Flesz”.

Czy faktycznie tak się stanie? Odpowiedź na to pytanie poznamy na początku września!

Przeczytaj:
Anna Lewandowska o diecie córki Klary
Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży?