Antek Królikowski z nową partnerką fot. ONS.pl

Antek Królikowski pozuje z nową partnerką. Internautka: „Ja już straciłam rachubę z tymi twoimi kobietami”

Antek Królikowski na swoim Instagramie pokazał zdjęcie z nową ukochaną - aktorką Joanną Opozdą. Jego fani nie przepuścili okazji, by zażartować z jego kolejnego związku.
Urszula Wilczkowska / 20.07.2020 09:03
Antek Królikowski z nową partnerką fot. ONS.pl

Antek Królikowski pochwalił się na swoim Instagramie zdjęciem z nową wybranką serca. Jest to jego koleżanka po fachu - Joanna Opozda, znana między innymi z serialu „Pierwsza miłość”. Na zdjęciu wyglądają na bardzo szczęśliwych, ale fani nie przepuścili takiej okazji, by zażartować z kolejnej ukochanej aktora.

Antek Królikowski spotyka się z Joanną Opozdą

Życie uczuciowe Królikowskiego jest wyjątkowo burzliwe. Po głośnym rozstaniu z Julią Wieniawą na przełomie 2018 i 2019 roku aktor długo nie mógł się pozbierać, ale w końcu jego serce i uczucia trafiły do tajemniczej Kasi. Ta miłość nie potrwała jednak długo, bo Antek Królikowski właśnie opublikował zdjęcie z Joanną Opozdą.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#hatersgonnahate 🤭❤️

Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)

Aktor opublikował zdjęcie z wymownym tagiem #hatersgonnahate. Co tu dużo mówić - nie pomylił się, a ten opis faktycznie wywołał lawinę komentarzy fanów... niekoniecznie przychylnych. Chociaż pojawiło się dużo głosów z gratulacjami i życzeniami dla świeżo upieczonej pary, nie zabrakło i bardzo uszczypliwych komentarzy.

Która to już ta miłość?

Ja już straciłam rachubę z tymi twoimi kobietami

Patrzę, że kobiety zmieniasz równie szybko jak bokserki

2 tygodnie temu rozstałeś się z poprzednią!

Faktycznie, lista byłych dziewczyn Antka Królikowskiego jest... długa. Julia Wieniawa, Kasia Sawczuk, Joanna Jarmołowicz, Laura Breszka, Samuela Górska - wszystkie w przeszłości były związane z aktorem. Czy ostra krytyka fanów jest jednak słuszna?

To też może cię zainteresować:
Na imprezie, na której była Basia Kurdej-Szatan wykryto koronawirusa. Sanepid szuka uczestników
Maja Hyży wybrała dla swojego dziecka przepiękny wózek. Cena? Zwala z nóg
Natalia Siwiec pojechała na wakacje bez dziecka. Fani w ostrych słowach krytykują ją jako matkę