Anna Wendzikowska w ciąży fot. ONS.pl

Anna Wendzikowska pokazała ciążowy brzuch. – Będzie chłopak!

Dziennikarka niebawem znów zostanie mamą. Będzie dziewczynka czy chłopiec? Fanki nie mają wątpliwości!
/ 26.09.2018 10:56
Anna Wendzikowska w ciąży fot. ONS.pl

Dziennikarka długo ukrywała fakt, że jest w ciąży. Choć media pisały o jej błogosławionym stanie, ona milczała. Dopiero kiedy brzuch urósł tak, że trudno go było ukryć, Anna Wendzikowska potwierdziła, że spodziewa się drugiego dziecka. Od tego momentu publikowała na Instagramie więcej swoich zdjęć, na których widać było zaawansową ciążę. Teraz jednak postanowiła się podzielić bardzo wymownym zdjęciem.

Baby boom wśród aktorek „Przyjaciółek”! Kolejna gwiazda serialu została mamą

Anna Wendzikowska w ciąży – jaka płeć dziecka?

Aktorka i reporterka TVN ostatnio podzieliła się swoim zdjęciem z weekendu w Żelazowej Woli. Pozuje na nim na mostku, ubrana w obcisły top, który podkreślą jej ciążowy brzuch.

„Brawo za pierwsze odważne tak odważne ukazanie brzuszka” – skomentowała jedna z fanek Ani Wendzikowskiej. „Piękny pępuszek i brzuszek” – napisała inna.

Większość mam komentujących post przewiduje płeć dziecka.
„Cudny! To będzie chłopak”, „Będzie synuś jak nic”, „ Oj kochana, ja stawiam na synusia” – czytamy pod zdjęciem dziennikarki.
„Ja bym powiedział, że dziewczynka. Po kształcie brzuszka sądzę” – w kontrze uznała jedna z instgramowiczek.

Anna Wendzikowska nie zdradziła do tej pory, jakiej płci jest dziecko, którego się spodziewa. Chociaż jakiś czas temu na Instagramie pokazała już urządzony pokój dla malucha. Wystrój sugerowałby, że to będzie synek.
Przypomnijmy – Ania Wendzikowska ma już prawie 4-letnią córkę Kornelię. Partnerem i ojcem drugiego dziecka Ani jest Jan Bazyl. Są razem od połowy 2017 roku.

Więcej newsów o gwiazdach:„Fajnie byłoby mieć kogoś bliskiego. Ona mi się podoba”. Polski Ken i Anella razem?„Gdyby nie Robert...”. Skrajne reakcje internautów na sukces Anny Lewandowskiej

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)