Po tragicznych przeżyciach, Samusionek znowu znalazła miłość

Gwiazda błyszczała jak milion dolarów z przystojniakiem u boku
/ 28.01.2013 13:13

Kilka lat temu życie uczuciowe Anny Samusionek było na czołówkach wszystkich kolorowych pism w kraju. Aktorka ma za sobą nieudane małżeństwo z aktorem Pawłem Burczykiem oraz koszmarny związek z biznesmenem Krzysztofem Zuberem, z którym później stoczyła prawdziwą medialną i sądową batalię o prawa do opieki nad dziewięcioletnią dziś córką Angeliką.

Ostatnio Samusionek związała się z nowym mężczyzną. Gwiazda coraz częściej pojawia się publicznie z przystojnym belgijskim dyplomatą Markiem. Szczęśliwą parę można było spotkać w miniony weekend w Soho Factory podczas imprezy biura podróży Wezyr Holidays.

Aktorka dobrze czuła się w towarzystwie swojego partnera. Razem pozowali fotoreporterom do zdjęć oraz subtelnie się obejmowali. Samusionek wprowadzała również dyplomatę w swój świat, przedstawiając go koleżanką z branży.

Mamy nadzieję, że tym razem Anna Samusionek znalazła odpowiedniego mężczyznę, z którym stworzy trwały i szczęśliwy związek i być może założy rodzinę.

Zobacz: Gwiazdy na imprezie biura podróży. Dostały darmowe wakacje?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/13.10.2017 12:26
kochana.anno.samusionek.prosze.niwrasaj.donigo.jabybyl.szstony.tob.swojm.kraju.mjal.gwjazde.itp.nistem.zazdrosny.kocham.sie.to.zle.bedom.zle.kometaze.nwrasaj.totejsamej.zeki.ryszard.on.jst.bzytki...aniu.posuhaj.tej.piosenki.boodo.tyle.miośći.znajziesz.w.sercu.mym.anno.ryszard.jstem.bogaty.w.miłosć.do.sebie.serce.ryszard.gliwice.
/07.02.2013 09:52
a moze corka zacznie strzelac z tej broni co ja mama uczyla obslugiwac? moze cos bedzie zeby mowili o tej pani- zenada
/07.02.2013 09:51
ale bzdury! nie dosc, ze nie wyglada jak ...nawet 1 USD, beznadziejna kreacja, juz ja skrytykowali bo wyglada jak pognieciona to jeszcze jakich tragicznych?- tym, ze robila sobie reklame piorac brudy! nic o niej nie pisali to musiala cos powiedziec- tylko z tego ja znamy- teraz trzeba bedzie znowu zmajstowac jakas aferke- moe ten pan cos zrobi - bedzie bic ja lub dziecka?, pic? lub cos jeszcze, zeby PISALI! beznadziejna baba!
POKAŻ KOMENTARZE (2)