Anna Lewandowskaw w sukni z dekoltem na pokazie Violi Piekut [GALERIA]

Nie zabrakło najgorętszych nazwisk polskiego show-biznesu. Jednak oczy wszystkich zwrócone były w stronę Anny Lewandowskiej!
/ 24.10.2018 09:17

Pokaz najnowszej kolekcji Violi Piekut odbył się we wtorkowy wieczór w Warszawie. Projektantka uchodzi za jedną z ulubionych wśród polskich gwiazd. Nic dziwnego, że na imprezie pojawiło się wiele znanych osobistości.

Gwiazdy na pokazie Violi Piekut

Prezentacja kolekcji Violi Piekut przyciągnęła topowe nazwiska polskiego show-biznesu. Nie zabrakło Małgorzaty Kożuchowskiej, która tego dnia miała sobie elegancką kreację w kolorze nude. Uwagę przykuwała również Grażyna Torbicka, która zachwyciła białą suknią. Nie sposób nie wspomnieć również o Paulinie Krupińskiej, która postawiła na czarny kombinezon z szerokimi nogawkami.

 

 

Jednak najjaśniejszą gwiazdą wieczoru była Anna Lewandowska. Trenerka i dietetyczka rzadko pojawia się na tego typu imprezach, jednak kiedy już zaszczyci swoją obecnością, zawsze wygląda fenomenalnie. Na pokazie Violi Piekut zjawiła się w granatowej, aksamitnej sukience z bardzo głębokim dekoltem. Anna Lewandowska do tej pory preferowała odsłanianie pleców, które są dużym atutem sylwetki gwiazdy fitnessu. Tym razem jednak postanowiła na dekolt z przodu! Efekt? Zobacz zdjęcia na kolejnych stronach!

Przeczytaj:
Gwiazdy błyszczały na premierze „7 uczuć”! Stylizacja Kożuchowskiej? Mistrzostwo!
Zbyt głębokie dekolty i inne wpadki na pokazie Bizuu. Kto wyszedł obronną ręką?