Anna Lewandowska prywatnie - intymny wpis o miłości. Co wyznała?

Nic o sporcie ani zdrowym odżywianiu. Gwiazda postanowiła podzielić się ze swoimi fanami poruszającym wyznaniem o rodzajach miłości i uczuciach, jakich doświadcza.
/ 15.02.2018 11:13

Przyzwyczaiła Polki do wpisów motywujących do ćwiczeń i aktywności fizycznej, do tego, że zawsze można liczyć na jakiś zdrowy przepis na jej blogu. Tym razem jednak Anna Lewandowska otworzyła się i przy okazji walentynek postanowiła podzielić się ze swoimi fankami intymnymi przemyśleniami o miłości i o tym, co nadaje jej życiu sens. Warto poświęcić chwilę, by zapoznać się z jej wpisem.

„Istnieją różne rodzaje miłości” – tymi słowami zaczyna. Ania Lewandowska pisze o tym, czym dla niej jest w ogóle to uczucie, o miłości do partnera, do siebie, do pasji. Jednak najlepsze zostawia na później – w drugiej połowie wpisu Ania poświęca najwięcej miejsca na wyznanie dotyczące jej relacji z córką i tego, jak urodzenie Klary wpłynęło na jej życie i wyznawane wartości.
Chcecie poznać najlepsze części wpisu Ani Lewandowskiej? Cytaty pod kolejnymi zdjęciami w galerii.

Czytaj też:

Spodziewasz się córki? Zobacz, jakie imiona wybierają dla swoich pociech polskie gwiazdyMałgorzata Kożuchowska o macierzyństwie: „Nie będę udawała, że to jest bułka z masłem”

Redakcja poleca

REKLAMA