Anna Lewandowska fot. ONS.pl

Anna Lewandowska pokazała się bez makijażu. Ale ona wygląda!

Wow! Fanki Ani są zachwyceni. Żona Lewego opublikowała wakacyjne zdjęcie. Bez grama make-upu.
/ 06.07.2018 09:21
Anna Lewandowska fot. ONS.pl

Zwykle tego nie robi. Na eventach i czerwonych dywanach zawsze w ostrym makijażu, na swoich płytach z ćwiczeniami ładnie umalowana, na Instagramie też można ją zobaczyć raczej wystylizowaną. Tym razem jednak Anna Lewandowska pokazała się w  swojej naturalnej odsłonie. Zero make-upu. Wygląda jak nastolatka!

Jak Anna Lewandowska nazywa córeczkę? Klara ma w domu słodką ksywkę

Anna Lewandowska z mężem Robertem i córką Klarą wyjechali właśnie na wakacje. Lewy wrzucił urocze zdjęcie rodzinne z wakacji. A w tym podobnym czasie na Instagramie Ani pojawiło się jej zdjęcie. Żona piłkarza pisze o swoich produktach żywnościowych i pozuje na zdjęciu bez grama makijażu.

 

Dzisiaj urodziny! 🎂😋 mojego ukochanego @foods_by_ann 💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥 Dziś specjalny i podwójnie radosny, urodzinowy dzień w Foods by Ann. Jesteśmy z Wami dokładnie 2 lata, a ja każdego dnia cieszę się, że towarzyszycie nam na tej ścieżce zdrowia i wybieracie moje sprawdzone zdrowe, produkty. ❤️ Zdrowy styl życia towarzyszy mi już wiele lat i jestem szczęśliwa, kiedy udaje się zarażać i namawiać do zmiany nawyków tak wielu z Was. Koooooooocham! 💛❤️ Świętuj dziś razem z nami, bo przygotowałam dla Was w ten dzień niespodziankę: kod rabatowy -20% na żywność naturalną i suplementy! Przy zakupie wpisz kod: „urodziny” a zniżka zostanie automatycznie uwzględniona. Wrzucajcie też fotki z #FoodsbyAnn i #AnnaLewandowska będę Was szukać a najfajniejsze zdjęcia chętnie dodam na mój profil ❤️❤️❤️❤️ Dziękuję za zaufanie! :) #HealthyTeam dziękuje Wam, że jesteście ze mną przy tym projekcie! ❤️🙌🏻 wsparcie za wsparcie #foodsbyann #annalewandowska #healthy #power #smile

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Internauci nie szczędzili w komentarzach pozytywnych słów:
„Super! Piękna i naturalna”, „Jakie piegi urocze”, „Jejku, jaka piękna!” „Pięknie wyglądasz, taka wypoczęta i rozświetlona”.


screen Instagram: annalewanowskahpba

Jak ci się podoba Ania Lewandowska bez makijażu?

Więcej newsów o gwiazdach:To jest miłość! Wojciech Szczęsny wzruszająco o Marinie po narodzinach syna„Zdjęcie jak z burdelu”. Kłótnia na Instagramie Barbary Kurdej-Szatan. Gwiazda za dużo pokazała?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/06.07.2018 11:19
piegowatym