Aneta Zając fot. ONS.pl

Aneta Zając ma nowego chłopaka? Zobacz, z kim spotyka się gwiazda!

Czy gwiazda serialu „Pierwsza miłość” trafiła na swoją wielką miłość? Wiele na to wskazuje!
/ 12.12.2018 09:22
Aneta Zając fot. ONS.pl

Ta wiadomość zelektryzowała fanów aktorki serialu „Pierwsza miłość”. Aneta Zając zakochana?! Ostatnio jest widywana z Patrykiem Ignaczakiem. Podobno oszalała na jego punkcie! Kim jest jej nowy chłopak?

Aneta Zając pokazała synów! „Ale z nich już duże chłopaki!”

Aneta Zając ma nowego chłopaka

Od kiedy aktorka rozstała się z Mikołajem Krawczykiem, nie widywano jej z żadnym nowym mężczyzną u boku. Do teraz! Jak podaje magazyn „Flesz” Aneta Zając spotyka się z Patrykiem Ignaczakiem – byłym partnerem Anny Wendzikowskiej.

To, że coś ich łączy, media wyniuchały już kilka tygodni temu, kiedy Aneta i Patryk byli razem na wycieczce rowerowej. Magazyn „Flesz” nie ma wątpliwości, że para jest w sobie szczęśliwie zakochana. Podobno Patryk Ignaczak był ostatnio w teatrze Capitol, gdzie gra Aneta.

Świetnie się rozumieją, łączy ich wiele pasji, oboje cenią sobie zdrową kuchnię. Wiedzą też, co to znaczy być samotnym rodzicem” – donosi informator „Flesza”.

Anecie imponuje fakt, że Patryk doskonale radzi sobie w roli taty 3-letniej Kornelii. Anecie potrzebny jest taki życiowy partner, który rozumie, przez co przeszła i będzie jej najlepszym przyjacielem

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#goodnight ✨

A post shared by Aneta Zajac (@anette.zajac) on

Kim jest Patryk Ignaczak?

Nowy chłopak Anety Zając jest członkiem zespołu „Audiofeels”. Patryk Ignaczak był wcześniej w związku z Anną Wendzikowską, z którą ma córeczkę Kornelię. Para rozstała się niedługo po narodzinach dziecka.

Anna Wendzikowska i Patryk Ignaczak
Patryk Ignaczak kiedyś był w związku z Anną Wendzikowską.

Czy doniesienia o nowej miłość Anety Zając potwierdzą się? Czas pokaże. Aktorka oficjalnie jeszcze niczego nie potwierdziła.

Więcej newsów o gwiazdach:Związek Jacka Borkowskiego rozpadł się przez flirt?! Aktor wyznał prawdę „Nie jest rewelacyjna. Jest fatalna”. Olga Frycz dosadnie o swojej figurze po ciąży