Agata Duda, Andrzej Duda, Donald Trump, Melania Trump fot. ONS

Andrzej Duda skomentował zgubienie buta przez żonę w czasie wizyty w USA

Prezydent wykazał się poczuciem humoru. Swoim komentarzem rozładował sytuację i... trafił w sedno!
/ 21.09.2018 10:36
Agata Duda, Andrzej Duda, Donald Trump, Melania Trump fot. ONS

Andrzej Duda razem z małżonką przebywają obecnie z oficjalną wizytą w Stanach Zjednoczonych. Media śledzą każdy krok polskiej pary prezydenckiej. Agata Duda stała się bohaterką niezręcznej sytuacji. Pierwsza Dama zgubiła but. Filmik trafił do sieci. Incydent skomentował sam prezydent!

Andrzej Duda o wpadce żony w USA

W odpowiedzi na mnóstwo publikacji mediów z wpadką Agaty Dudy, na twitterowym profilu „W Pałacu Prezydenckim” pojawiło się zdjęcie prezydentowej, spacerującej na boso po Pałacu. Pierwsza Dama w dłoni trzyma szpilki. Zdjęcie ewidentnie nawiązuje do sytuacji, która miała miejsce w USA.

Zdjęcie skomentował Andrzej Duda.

Agata mówi, że buty mają to do siebie że czasem je zdejmujesz, czasem z ulgą zrzucasz ze stóp (podobno zwłaszcza szpilki), a czasem spadają... same
- napisał prezydent.

Zabawny komentarz Andrzeja Dudy idealnie trafił w sedno! Każda kobieta doskonale wie, że szpilki - choć przepiękne - nie zawsze są wygodne. Po całym dniu w butach na obcasach, każda z nas marzy, by z ulgą je zdjąć. Co więcej, sytuacja, która zdarzyła się Agacie Dudzie w czasie wsiadania do limuzyny, jest znana niemal wszystkim paniom. Szpilki rzeczywiście mają to do siebie, że potrafią niepostrzeżenie zsunąć się ze stóp.

Znasz to? :) Bo my owszem!

Przeczytaj:
Jolanta Kwaśniewska ma radę dla Agaty Dudy. Co powiedziała?
Znani projektanci odmawiają ubierania Melanii Trump. A jak jest z naszą pierwszą damą? Spytałyśmy!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/22.09.2018 10:48
jak zwykle afera robiona z niczego, każdemu może się coś zdarzyć, jesteśmy tylko ludźmi.... :-/
/22.09.2018 07:04
'Tata, a Marcin powiedział'...😊
/21.09.2018 21:27
Ha ha ha, jakiż bystry i inteligentny jest ten nasz prezydent. I jak inteligentnie skomentował. Napewno wygra wybory i będzie mógł tweetować kolejne cztery lata.