Aktorki, które grały swoje role będąc w ciąży

I takie, dla których celowo zmieniono scenariusze!
Edyta Liebert / 29.08.2017 10:08

Aktorstwo to szczególnie niekomfortowy zawód dla kobiet. Wymaga elastyczności i dyscypliny wobec produkcji i członków ekipy, jednak kto, jak nie kobiety, potrafią zagrać fenomenalne role, mimo że w ich życiu dochodzi do radykalnych zmian? Muszą korygować ciążowe kształty w dopasowanych strojach i udowadniać, że dadzą radę.

Jak zmieniły się gwiazdy „Dirty Dancing” i jak wyglądają po 30 latach od premiery

Małgorzata Kożuchowska zrezygnowała z roli w sztuce „Kotka na gorącym blaszanym dachu” z powodu zagrożonej ciąży, a Katarzyna Zielińska „naraziła się” opinii publicznej, bo będąc w ciąży, grała w w serialu... alkoholiczkę.

Z kolei Blake Lively, dwukrotnie będąc w ciąży, dwukrotnie spędziła kilka trymestrów na planie filmów, w których grała w głównych rolach - „Wiek Adeline” z jej udziałem uznawany jest za jedną z jej najlepszych kreacji, a „183 metry strachu” pokazały, że nie Lively doskonale odnajduje się w thrillerze i filmach akcji.

Liv Tyler i inne gwiazdy karmią piersią... i nie wstydzą się tego! Zobaczcie zdjęcia!

Pracujące aktorki w ciąży

A jeśli już o nich mowa... To wielkie brawa należą się Scarlett Johansson czy Gal Gadot, które jako superbohaterki w dopasowanych kostiumach walczyły, ćwiczyły, biegały i dawały z siebie 150% na planie. Nie zdradzały mediom, że są w ciąży - w obu przypadkach te informacje wyciekły po okresie pierwszych premier filmowych.

Zobaczcie galerię aktorek, które będąc w ciąży, występowały na planie filmów, seriali czy spektakli.

Po co są nam superbohaterki? Komentarz Kasi Nowakowskiej

Redakcja poleca

REKLAMA