Agnieszka Wesołowska bardzo przytyła w ciąży

Kuba Wesołowski, Agnieszka Wesołowska w ciąży fot. ONS.pl
Agnieszka Wesołowska nie mogła opuścić charytatywnego maratonu.
Edyta Liebert / 06.06.2016 13:11
Kuba Wesołowski, Agnieszka Wesołowska w ciąży fot. ONS.pl

Na warszawskim maratonie charytatywnym nie mogło zabraknąć gwiazd, które w dobrej intencji angażują się społecznie. Połączenie sportu i charytatywnego charakteru wydarzenia sprawiło, że na wydarzeniu pojawili się Kuba i Agnieszka Wesołowscy!


Od kiedy opinia publiczna dowiedziała się, że państwo Wesołowscy spodziewają się pierwszego dziecka, żona aktora szybko wybiła się na prowadzenie w rankingu top obserwowanych gwiazd. 32-letnia poetka i autorka licznych artykułów na temat mody i urody, niebawem po raz pierwszy zostanie mamą. To widać po niej, i to bardzo wyraźnie. Szczupła dotychczas Agnieszka, teraz wyraźnie się zaokrągliła tu i ówdzie... Agnieszka już od jakiegoś czasu zmieniała nawyki, rzuciła palenie i zaokrągliła się na buzi.


Agnieszka Wesołowska jest w ciąży

W długodystansowym biegu wzięli udział między innymi Mikołaj Roznerski, Rafał Maślak i Mateusz Banasiuk, ale to Jakub Wesołowski cieszył się zainteresowaniem fotoreporterów. Gdyby nie stan Agnieszki Wesołowskiej, z pewnością pobiegliby w maratonie jako duet. Natomiast aby wpisać się w charakter całego przedsięwzięcia, żona Kuby Wesołowskiego nałożyła szarą bawełnianą sukienkę, luźną niemal na całej długości. Nie dało się już ukryć, że Agnieszka spodziewa się dziecka, bo 32-latka przybrała już sporo na wadze. Tak się prezentowała na maratonie charytatywnym:


ONS.pl

Para pobrała się w 2014 roku, a zatem media czekały na informację, że powiększają rodzinę.

Więcej o gwiazdach:

Drew Barrymore rozwodzi się z mężem Kim Kardashian w konflikcie z Kanye Westem Jennifer Garner zostanie sama z 3 dzieci?! One zostaną mamami w 2016 roku