Agnieszka Kaczorowska - jak wygląda w ciąży? fot. ONS.pl

Agnieszka Kaczorowska w ciąży - jak wygląda? Pokazała zdjęcie brzuszka

Tancerka pochwaliła się ciążowymi krągłościami!
Marta Kosakowska / 04.03.2019 10:24
Agnieszka Kaczorowska - jak wygląda w ciąży? fot. ONS.pl

Ciąża Agnieszki Kaczorowskiej jest coraz bardziej zaawansowana! Tancerka już za kilka miesięcy po raz pierwszy zostanie mamą. Gwiazda i jej mąż, Maciej Pela, nie kryją wielkiego szczęścia, że ich rodzina już wkrótce się powiększy. Na Instagramie pojawiło się najnowsze zdjęcie, na którym widać wyraźnie zaokrąglony brzuszek!

Ciążowe zdjęcie Agnieszki Kaczorowskiej

Agnieszka Kaczorowska opublikowała na swoim profilu zdjęcie, na którym prezentuje ciążowe krągłości. Do tej pory gwiazda raczej starała się ukrywać zmieniającą się figurę. Niepotrzebnie! Na fotografii widać, że tancerka  promienieje szczęściem.

- Jak ja kocham to nasze Pelątko! Rośnie pięknie, dokazuje i zabiera mamie dużo energii... I tak bardzo się nie mogę go doczekać na świecie
- zdradziła.

Agnieszka Kaczorowska rewelacyjnie wygląda w ciąży. Na zdjęciu ma na sobie obcisły golf i legginsy. Wyraźnie widać, że gwiazda w czasie oczekiwania na narodziny dziecka dba, nie tylko o swoje zdrowie i samopoczucie, ale również wygląd. I nic dziwnego! Zadbana i szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko.

Tancerka nie zdradziła, w którym jest miesiącu ciąży. Jednak w czasie jednego z wywiadów wyznała, że termin porodu zaplanowany jest na lato.

Gwiazdy, które urodzą w 2019 roku

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela pobrali się we wrześniu 2018 roku w czasie romantycznej uroczystości w Toskanii. Już wkrótce ich rodzina powiększy się o syna lub córkę! :)

Więcej o ciążach gwiazd:
Ewa Farna jest w ciąży - zdradziła płeć dziecka i termin porodu?
Joanna Kulig urodziła - płeć i imię dziecka