Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w podróży poślubnej [GALERIA]

Popularna tancerka i aktorka niedawno wyszła za mąż. W sieci pojawiły się zdjęcia z jej romantycznej podróży poślubnej!
/ 25.09.2018 08:45

Ślub Agnieszki Kaczorowskiej odbył się 7 września. To właśnie tego dnia, tancerka i aktorka poślubiła swojego partnera, Macieja Pelę. Na miejsce ceremonii wybrano malowniczą Toskanię. Panna młoda wystąpiła w przepięknej, koronkowej sukni ślubnej projektu Violi Piekut.

Niedługo po ślubie świeżo upieczeni małżonkowie postanowili wybrać się w podróż poślubną. Pojechali w równie piękne miejsce, a mianowicie na Seszele!

Kim jest mąż Agnieszki Kaczorowskiej?

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela zaręczyli się w kwietniu tego roku. Przed zaręczynami znali się zaledwie kilka miesięcy. Pół roku później powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Zakochanych połączyło nie tylko gorące uczucie, ale również wspólna pasja do tańca.

Mąż Agnieszki Kaczorowskiej jest tancerzem i instruktorem tańca. Szkolił się zarówno w Polsce, jak i za granicą. Ma na swoim koncie występ w programie „You Can Dance”. Obecnie Maciej Pela pracuje w szkole tańca swojej żony w Warszawie. Wiele wskazuje na to, że przed małżonkami wiele wspólnych projektów tanecznych!

Podróż poślubna w raju

Na miejsce podróży poślubnej Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela wybrali Seszele. Na Instagramie pokazali mnóstwo zdjęć ze wspólnego wyjazdu. Oboje wyglądają na bardzo szczęśliwych! Pod jedną z fotek Agnieszka Kaczorowska zdobyła się na romantyczne wyznanie. Co napisała?

Przeczytaj na następnej stronie i zobacz zdjęcia z podróży poślubnej Agnieszki Kaczorowskiej!

Przeczytaj:
Agnieszka Kaczorowska pokazała siostrę. Która ładniejsza?
„Jeśli uderzy raz, nie czekaj na drugi”. Gwiazdy zabierają głos w mocnej kampanii społecznej

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA