POLECAMY

29-letnia Antonina Turnau i 68-letni Marek Kondrat zostaną rodzicami

Antonina Turnau jest w ciąży. Kiedy urodzi?
Edyta Liebert / 9 miesięcy temu
29-letnia Antonina Turnau i 68-letni Marek Kondrat zostaną rodzicami fot. kolaż polki.pl

Związek tych dwojga od początku wzbudzał kontrowersje, z uwagi na różnicę wieku i powiązania rodzinno-przyjacielskie. Niektórzy już zapomnieli o Antoninie Turnau i Marku Kondracie, a okazuje się, że para niebawem powita na świecie pierwsze dziecko.

Antonina Turnau jest w ciąży

68-letni Marek Kondrat w 2015 roku ożenił się z młodszą o 38 lat Antoniną Turnau, córką Grzegorza, który był blisko z aktorem i uważał go za przyjaciela. Ponoć ich stosunki poprawiły się, a 50-letni dziś muzyk marzy o tym, by Kondrat i  Antonina mieli dziecko. Marzenie się ziściło... Jak donosi prasa, wiosną Antonina Turnau urodzi swoje pierwsze dziecko, a w Kondrat październiku skończy 68 lat. Aktor pobił rekord Krzysztofa Kowalewskiego, który w momencie narodzin córki miał 63 lata i Romana Polańskiego, który zostawał ojcem dwukrotnie: w wieku 60 i 65 lat.


ONS.pl

Gratulujemy parze, mamy nadzieję, że są szczęśliwi i gotowi na rodzicielstwo. Jak donosi tygodnik „Dobry Tydzień”, Antoninie zupełnie nie przeszkadza duża różnica wieku między nią a mężem. Jej zdaniem mają przed sobą co najmniej 20 wspólnych lat, zdążą wychować dziecko i wprowadzić je w dorosłość.

Zobacz koniecznie:

Brad Pitt kończy 53 lata! Jak się zmieniał aktor?
Katarzyna Zielińska urodziła

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (14)
/2 miesiące temu
Do czego są zdolne kobiety dla pieniędzy i wygodnego życia! Ale nie zbuduje się szczęścia na cudzym nieszczęściu! Zapamiętaj to panno turnau! Wiem , że jesteś mało urodziwa i nie miałaś żadnego wyboru- ale to niczego nie usprawiedliwia!
/2 miesiące temu
Stary satyr! Samolub! Jak można płodzić dzieci w takim wieku???? Dziecko będzie miało ojca , dziadka i pradziadka w jednym!! Niewyobrażalne sobie również iść do łóżka z facetem 40 lat starszym!! To musi być obrzydliwe i bardzo wyczerpujące a na dodatek zmienianie pampersów starcowi to już ochyda!!! I absolutnie aseksualne. Współczuje tej głupiej kobiecie- chyba ,że za chwilę się wymiksuję z tego patologicznego związku Wstrętne to!
/6 miesięcy temu
Dziadku drogi dziadku, kieedy pójdziesz spac? ........ i będę mogła poszaleć z jurnymi koleżkami
POKAŻ KOMENTARZE (11)