Jak zmieniała się królowa Elżbieta II? Oto jak wyglądała na zdjęciach sprzed lat

Królowa Elżbieta II dziś słynie z siwych, niemal białych włosów, idealnie zaczesanych i utrwalonych. A jak wyglądała, gdy była młodsza?
/ 08.07.2020 12:39

Królowa Elżbieta II to najdłużej panująca głowa państwa na świecie i najstarszy panujący monarcha brytyjski. Królowa Wielkiej Brytanii została koronowana 2 czerwca 1953 roku.

Jest żoną, matką, babcią i prababcią. Od lat u jej boku widzimy Filipa, księcia Edynburga. Mają czwórkę dzieci, z których najstarszy i znany nie tylko Brytyjczykom pozostaje Karol, książę Walii.

Jak kiedyś wyglądała królowa Elżbieta II?

Siwe dziś włosy królowej, przed laty miały brązowy kolor. Królowa nie uznaje farbowania włosów, od zawsze jej fryzura miała postać idealnie ułożonych loków, oczywiście solidnie spryskanych lakierem utrwalającym.

Jako mała dziewczynka także miała delikatne loki, nosiła włosy do ramion, frywolnie podwinięte na końcach. Na zdjęciach z dzieciństwa zwykle widać ją w jasnych sukienkach.

Dziś, mimo swojego wieku, jej skóra wygląda na dużo młodszą. Prawdopodobnie jest to zasługa tego, że królowa lato spędza w Szkocji, a podczas wyjazdów zagranicznych zawsze miała na sobie kapelusz lub chroniła się parasolką przed promieniami słonecznymi.

Od lat królowa jest wierna kompletowi składającymi się z płaszcza i kapelusza w tym samym kolorze (preferuje krzykliwe, jaskrawe kolory).

Oglądając zdjęcia królowej Elżbiety II sprzed lat trudno nie odnieść wrażenia, że... niewiele się zmieniła. W komentarzach pod zdjęciem z 1977 roku, opublikowanym na oficjalnym profilu rodziny królewskiej na Instagramie, pojawiło się mnóstwo komentarzy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal)

Internauci zauważyli, że królowa dziś wcale nie wygląda gorzej niż ponad 40 lat temu. Wiele osób jest pod wrażeniem jej ponadczasowej urody.

To też może cię zainteresować:Sekrety garderoby królowej Elżbiety II. To nie przypadek, że nosi krzykliwe koloryPrzyjaciółka księżnej Kate zdradziła opowiedziała zabawną historię o początku znajomości książęcej paryWilliam i Harry kiedyś uchodzili za idealne rodzeństwo, ale zbliżyła ich dopiero rodzinna tragedia