POLECAMY

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zdradzili imię drugiej córki! Tradycyjne czy nowoczesne?

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor miesiąc temu powitali na świecie drugą córkę. Do tej pory imię drugiego dziecka pary owiane było tajemnicą.
Marta Kosakowska / 6 miesięcy temu
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zdradzili imię drugiej córki! Tradycyjne czy nowoczesne? fot. ONS/Instagram

Imię drugiego dziecka Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora nie jest już tajemnicą! Dziewczynka przyszła na świat miesiąc temu. Do tej pory jednak para nie zdradziła, jakie imię będzie nosić ich druga córka. Teraz wszystko stało się jasne!

Jak ma na imię drugie dziecko Koroniewskiej i Dowbora?

Druga córka Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora przyszła na świat w połowie lutego 2018 roku. Aktorka pochwaliła się powiększeniem rodziny na Instagramie. Od razu zdradziła również płeć drugiego dziecka. Jednak imię maleństwa zachowała w tajemnicy przed mediami. Dziś już wiadomo, że druga córka aktorki i prezentera telewizyjnego otrzymała tradycyjne imię. Dziewczynka będzie nosić imię Helena, poinformował magazyn "Flesz". Przy okazji na jaw wyszło również, że mała Helenka nie daje spać swoim rodzicom.

Helenka i jej mama czują się bardzo dobrze. Mała pięknie przybiera na wadze, ale… aniołkiem nie jest. Na razie nie za bardzo lubi spać, więc zarwane noce dają się trochę Joasi i Maćkowi we znaki

- zdradził informator "Flesza".

 

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wychowują również 8-letnią córkę, która również nosi tradycyjne imię - Janina. Starsza córka pary marzyła o młodszej siostrze. To marzenie się spełniło! Co więcej, obie dziewczynki mogą pochwalić się oryginalnymi imionami.

Marzenia się spełniają. Mała Księżniczka jest już z nami w domu. Zdrowa i bezpieczna. Spełniając tym samym największe marzenie swojej starszej Siostry. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli nam zrealizować to marzenie a także tym, którzy trzymali mocno kciuki
- napisała Joanna Koroniewska na Instagramie w lutym, informując o narodzinach drugiej córki.

Dowiedz się więcej: 

Joanna Koroniewska komentuje odejście z "M jak miłość"
Poznaj najpopularniejsze imiona dla dziewczynek i chłopców

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)