Bal Fundacji TVN. Na balu nie pojawiły się dwie gwiazdy stacji telewizyjnej [GALERIA]

Nie pojawiła się również inna gwiazda. Czy ma to związek z ostatnią aferą?
Sylwia Kazimierczuk / 16.09.2018 10:57

Na sobotnim Balu Fundacji TVN „ Nie jesteś sam”, bawiły się największe gwiazdy stacji telewizyjnej i nie tylko. Gościli tam dziennikarze, politycy, ludzie show-biznesu oraz sportowcy. Najważniejszym celem było zebranie pieniędzy dla podopiecznych fundacji, które są przeznaczone na zakup leków, specjalistycznego sprzętu oraz niezbędną rehabilitację.

Jak donosi TVN 24, w tym roku udało się zebrać rekordową kwotę, przebijając sumę z poprzedniego balu. Zebrano ponad 2,5 miliona złotych, co umożliwi lepszą i sprawniejszą opiekę nad chorymi.

Na evencie pojawiły się m. in. Anna Lewandowska, Katarzyna Warnke, Anja Rubik i Paulina Krupińska. Niewątpliwie ciężarna Anna Wendzikowska oraz Małgorzata Kożuchowska zachwyciły swoimi kreacjami.

Na balu zabrakło jednak Kingi Rusin oraz Małgorzaty Rozenek-Majdan, o których było ostatnio bardzo głośno w mediach. Ich spór przybrał na sile i rozwijał się w mediach społecznościowych. Dziennikarka miała poprowadzić wydarzenie, jednak zrezygnowała w ostatniej chwili. Wpłaciła natomiast 50 tysięcy złotych na podopiecznych fundacji.

Małgorzata nie wydała oficjalnego oświadczenia. Na Instagramie, w Instastories wrzuciła swoją relację z ostatniej sesji zdjęciowej, która najprawdopodobniej miała być powodem jej nieobecności. Zarówno fani, jak i przeciwnicy obu pań będą zawiedzeni, że nie będą mogli zobaczyć ich strojów.

Zobacz w naszej galerii, co miała na sobie zjawiskowa Małgorzata Kożuchowska i inne gwiazdy!

Redakcja poleca

REKLAMA