Sukienki weselne fot. Adobe Stock

Tanie sukienki na wesele z sieciówki – jak wybrać, by zwracały uwagę?

Wesele wiąże się z kosztami zarówno dla organizatorów, jak i gości. Prezenty, strój, dojazd… Najwięcej pieniędzy (i czasu!) pochłania wybór odpowiedniej kreacji. To szczególnie istotne, jeśli w sezonie idziesz na więcej, niż jedno wesele. Tanie sukienki na wesele z sieciówek – wypada, czy nie?
Wioletta Górecka / 21.08.2018 06:00
Sukienki weselne fot. Adobe Stock

Dzień ślubu i wesela to szczególna okazja, która rządzi się swoimi prawami. Królować ma radość, doskonała zabawa, śpiew i tańce. Goście weselni przywiązują jednak dużą uwagę do stroju, w jakim wybierają się na uroczystość – przede wszystkim z szacunku do gospodarzy uroczystości.

Sukienka na wesele – czy musi kosztować majątek?

Wizytowa suknia kupiona w salonie to wydatek rzędu kilkuset złotych. Niejednokrotnie może to znacznie nadszarpnąć budżet, szczególnie, jeśli w danym sezonie wybierasz się na więcej niż jedną uroczystość i nie chcesz na każdej być w tej samej sukience. Wiele pań zastanawia się, czy na wesele wypada iść w sukience kupionej w sieciówce. Często z wieszaków spoglądają piękne kreacje, które:

  • nie kosztują fortuny
  • nadadzą się na wiele innych okazji
  • są po prostu piękne!

Tanie sukienki na wesele z sieciówki to żaden nietakt. W modzie panuje coraz większa swoboda, a w związku z tym nawet na bardzo oficjalne okazje, nie obowiązuje już sztywny dress code. Sukienka z sieciówki nie będzie więc niestosowna – pod warunkiem, że materiał i wykończenie będą solidne, a fason będzie pasował do ciebie i stylu, w jakim odbywać będzie się uroczystość.

Zobacz! 48 sukienek idealnych na wesele [ZDJĘCIA]

Tanie sukienki na wesele z sieciówek – zakup na niejedną okazję!

Wybierając sukienkę z sieciówki, pamiętaj o tym, by spełniała kilka podstawowych warunków:

  • dopasowanie do sylwetki
  • solidny materiał i wykończenie
  • wygoda – abyś swobodnie przetańczyła całą noc!

W sklepach sieciowych jest tyle pięknych kreacji, że wybór nie powinien nastręczać żadnego problemu. Gwarantujemy, że żaden z gości nie zauważy różnicy pomiędzy sukienką ze „zwykłego” sklepu, a tą z salonu! Różnicę odczują jednak z pewnością twoje finanse: nie tylko zapłacisz kilka razy mniej, ale także zyskasz kreację, którą założysz jeszcze wiele razy! Im skromniejsza sukienka, tym więcej możliwości daje: za pomocą dodatków i żakietu z jednej, bazowej sukienki możesz wyczarować kilka stylizacji na różne okazje!

Zobacz także:
Piękne sukienki na wesele, które na pewno się sprawdzą!
Śliczne sukienki na wesele dla przyszłej mamy!