POLECAMY

Suknie ślubne Very Wang 2015

Kolekcje Very Wang są dość kontrowersyjne, bo choć uszyte z najlepszej koronki, szyfonu i jedwabiu przez wybitnych krawców, "odstraszają" modelkami, które je prezentują. Mówiąc dobitnie, dziewczyny wyglądają jakby wróciły z suto zakrapianej imprezy. Trochę się to gryzie z wizerunkiem panny młodej, która kojarzy się z czystością, świeżością i radością...

Kolekcje ślubne Very Wang są dość kontrowersyjne dla szerokiej publiczności, bo choć uszyte z najlepszej koronki, szyfonu i jedwabiu przez wybitnych krawców, "odstraszają" modelkami, które je prezentują. Mówiąc dobitnie, dziewczyny wyglądają jakby wróciły z suto zakrapianej imprezy. Trochę się to gryzie z wizerunkiem panny młodej, która kojarzy się z czystością, świeżością i radością...

Pamiętajmy jednak, że o sukni ślubnej projektu Very Wang marzyła już Carrie Bradshaw w serialu "Seks w wielkim mieście", a kto jak kto, ale ona znała się na modzie przez duże M!

Stylizacja modowej sesji kolekcji ślubnej, to nie to samo co sukienka ślubna w stylizacji panny młodej na prawdziwym ślubie. Sesja często ma za zadanie szokować, prowokować i przyciągać uwagę. Tak czy inaczej, warto przyjrzeć się uważnie tym projektom sukienek ślubnych, które często przecierają nowe szlaki w modzie ślubnej... Nie dla tradycjonalistek, dla fashionistek!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/3 lata temu
Zgadzam się, modelki mają miny jak po ostrej libacji, twarze jakby były głodzone i trzymane w piwnicy! Jakie by te suknie nie były, przez te modelki na żadną by msię nie zdecydowała! Tragedia!!!!!
/3 lata temu
te modelki są tragiczne, na nich żadna suknia nie prezentowałaby się dobrze, więc jak tu ocenić kolekcję