Suknie ślubne inspirowane bajkami Disneya

Zobacz suknie stworzone dla Kopciuszka, Arielki i innych bajkowych postaci, albo... dla Ciebie!
/ 02.02.2010 11:56
Czy możliwy jest ślub jak z bajki? Z pewnością tak, pod warunkiem, że ma się suknię...jak z bajki! I to dosłownie. Jedna z kolekcji Kirstie Kelly, znanej na całym świecie projektantki sukien ślubnych, inspirowana była postaciami z filmów Disneya.

Patrząc na kolekcję bajkowych sukien ślubnych autorstwa Kirstie Kelly, nie sposób zapomnieć o dziecięcych marzeniach , w których każda z nas była księżniczką i spotykała księcia z bajki. Pomimo upływu lat, większość dorosłych już kobiet, nadal marzy o pięknym królewiczu, który przybywa na białym rumaku i prosi ją o rękę. A potem żyją długo i szczęśliwie... Fantazyjna kolekcja Kirstie Kelly wzorowana na takich „modelkach” jak Królewna Śnieżka, Kopciuszek, czy Śpiąca Królewna, zawiera urzekające elementy, w tym błyskotki, oraz życzenie o początku życia jak z bajki.

Kirstie Kelly, znana z wizjonerskiego podejścia, jakości i ponadczasowego stylu, pracuje dla najmodniej ubranych celebrytów w Stanach Zjednoczonych. Od kilkunastu lat projektuje wytworne i niepowtarzalne suknie dla najpiękniejszych panien młodych. Każda suknia to odzwierciedlenie unikalnej osobowości i subtelnych cech każdej klientki. Tak też jest w przypadku kolekcji sukien ślubnych inspirowanych bajkami Disneya, w których wychwytuje wyjątkową naturę i piękno każdej z disney’owskich księżniczek.

Dla samej projektantki była to niepowtarzalna szansa na stworzenie kolekcji, która będzie uwielbiana przez pokolenia. Jej celem było wydobycie z każdej panny młodej ducha prawdziwej księżniczki w tym wyjątkowym dla niej dniu.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/06.02.2010 21:30
mnie podoba się 1 i 3,reszta jest nie dla mnie.
/06.02.2010 20:25
ostatnia ok reszta eeee.. nie! kto robil tga sesje zdjeciowa?? to jakas tragedia modelki nie tlo NIE wszystko na jedno kopyto ! nie!!!
/05.02.2010 13:20
o ile sobie przypominam z Dzwonniku z Notre Dame nie było Gisele, a Esmeralda... Gisele była w Zaczarowanej :)
POKAŻ KOMENTARZE (2)