POLECAMY

Już jest! Kolekcja kreacji ślubnych od bizuu

Zobaczcie jak widzą w tym roku suknie ślubne słynne projektantki
Już jest ślubna kolekcja bizuu, która jest kolejną rodzimą propozycją na ten wyjątkowy dzień. Na rynku znajduje się mnóstwo marek specjalizujących się w modzie ślubnej, jednak te proponowane przez zdolnych twórców z Polski zasługują na szczególną uwagę. Ważne w tym temacie jest również to, że ceny kreacji stworzonych przez naszych projektantów są często niższe niż popularnych salonach ślubnych. 

BIZUU BRIDAL 2015
bo o niej tu mowa to linia prezentująca różnorodne kreacje ślubne, których wspólnym mianownikiem jest kobiecość oraz wyszukane wykonanie tak charakterystyczne dla poznańskiego duetu projektanckiego.

Ślubna kolekcja bizuu na rok 2015

W kolekcji wykorzystane zostały najszlachetniejsze tkaniny: od jedwabnej organzy przez żorżetę i koronki francuskie. Duet proponuje proponuje w tym roku zarówno materiały gładkie w wersji minimalistycznej jak i ozdobne, z naszytymi kryształkami Swarovskiego i delikatnymi koralikami.


suknie ślubne bizuu

Projektantki marki kładą nacisk na różnorodność form, stąd w kolekcji znajdziecie sukienki maxi oraz midi, talię podkreśloną gorsetem, dekolt w literę 'V' czy asymetrię. Każdy projekt traktowany jest przez markę bizuu bardzo indywidualnie, tak aby spełniał potrzeby przyszłej Panny Młodej.

Więcej mody ślubnej na rok 2015:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)