Suknie ślubne - Agata Wojtkiewicz 2016

Zobacz najnowszą kolekcję projektantki na 2016. Suknie są zjawiskowe!
/ 04.01.2016 16:38

Zobacz najnowszą kolekcję projektantki na 2016. Suknie są zjawiskowe!

fot. serwis prasowy Atelier Agaty Wojtkiewicz

Trendy ostatnich lat pokazują, że współcześnie odchodzi się od wielkich, balowych sukien ślubnych - falbaniastych i ciężkich. Hitem są natomiast suknie proste i delikatne, w których również wygląda się pięknie, ale jednocześnie subtelnie. Prezentujemy najnowszą, oryginalną kolekcję Agaty Wojtkiewicz. Naturalne, delikatne i minimalistyczne suknie to niezwykle ciekawa propozycja, szczególnie jeżeli szuka się wysublimowanej elegancji.

Subtelność w wydaniu Agaty Wojtkiewicz

Kobiecy i subtelny charakter kolekcji to zasługa delikatnych oraz przemyślanych akcentów - wycięcia w tali, prześwitującej koronki, zmysłowo odkrytych pleców. Te elementy podkreślają naturalne piękno i sensualność przyszłej panny młodej. Które modele zachwycają najbardziej?

Na szczególną uwagę zasługuje dopasowana suknia na cienkich ramiączkach, ze zmysłowym dekoltem w kształcie litery „V”, która, dzięki bieliźnianym elementom oraz delikatnym akcencie z koronki, w dyskretny sposób podkreśla atuty sylwetki. Jest boska!

Wśród propozycji Agaty Wojtkiewicz odnajdziemy też krótkie sukienki ślubne, w modnych fasonach o przepięknym prostym kroju. To świetny wybór! Wspaniale prezentuje się m.in. sukienka z jedwabnej krepy, zdobiona kryształkami Swarovskiego.

fot. serwis prasowy Atelier Agaty Wojtkiewicz

Nie brakuje również sukni, które stanowią doskonałe połączenie nowoczesności i tradycji, jak np. model modnej sukienki typu halka, pokrytej prześwitującą koronką do ziemi – zmysłowej, a jednocześnie niezwykle eleganckiej.

Obejrzyj galerię i znajdź swoją ulubioną suknię, która podkreśli twój charakter!