Sukienki dla dziewczynek na wesele Bonprix [GALERIA]

Wybierasz się na wesele ze swoją córką? Niech także poczuje odświętny klimat! Sukienki dla dziewczynek na wesele i inne uroczyste okazje w ofercie Bonprix sprawią, że młoda dama poczuje się jak prawdziwa księżniczka. Co więcej: sukienki nie kosztują więcej, niż 110 zł! Wybrałyśmy 10 propozycji – zobacz!
Wioletta Górecka / 02.10.2018 06:00

Jaką sukienkę dla dziewczynki na wesele powinnaś wybrać? Kreacja powinna być taka, jak ona: urocza i niewinna. Sukienka, w której młoda dama będzie bawić się na weselu, powinna być przede wszystkim wygodna! Wybrałyśmy 10 modeli, które spełniają powyższe warunki. Mała księżniczka będzie zachwycona i z pewnością będzie chciała założyć sukienkę niejeden raz!

Sukienki dla dziewczynek na wesele – Bonprix

Dzieci, szczególnie te już kilkuletnie, doskonale zdają sobie sprawę z powagi sytuacji, jaką jest wesele. Zwykle aktywnie uczestniczą w przygotowaniach razem z mamą, interesując się biżuterią i kosmetykami do makijażu.

Chcą wyglądać tak pięknie, jak to tylko możliwe! Najważniejszym elementem ekscytujących przygotowań do uczestnictwa w roli gości na ślubie i weselu jest kreacja młodej damy. Dziewczynki chcą wyglądać jak prawdziwe księżniczki z bajki, dlatego na okoliczność, jaką jest wesele, nie zadowolą się sukienką spośród tych, które noszą na co dzień.

Specjalnie na uroczyste okazje, w szafie powinna zawisnąć sukienka, którą twoja córka założy z wielką radością! Wybrałyśmy 10 modeli sukienek idealnych na wesele, które przydadzą się również na wiele innych okazji. Wszystkie propozycje pochodzą z oferty Bonprix i nie kosztują więcej, niż 110 zł!

Gotowe do wyśmienitej zabawy?

Czytaj także:
Wesele, na którym dzieci są niemile widziane...
Ile kosztuje organizacja wesela na 100 osób? Policzyłyśmy! 

Redakcja poleca

REKLAMA